Line Takibi
Line Takibi

Casus Line Takip Programı

Yoğun iş temposu, şehirleşme ve hızlanan yaşam bizleri dijital dünyada sosyalleşmeye yöneltiyor. Bu alanda bilindik sosyal medya kanallarının yanı sıra ücretsiz mesajlaşma, ücretsiz sesli ve görüntülü arama gibi birçok hizmeti bir arada sunan mobil mesajlaşma platformları da öne çıkıyor. Aile bireylerinden arkadaşlara kadar hayatımızdaki herkesle her an paylaşımda bulunduğumuz bu platformlarda kullanıcıların dikkat ettiği en önemli şeyler biri de yakın çevremiz, eşimiz ya da sevgilimiz bu platformlarda kimlerle konuşuyor veya mesajlaşıyor sorusudur. Casus Line takip programı sayesinde bu gibi dertlerden kurtulabilirsiniz.

Line ücretsiz konuşma ve mesajlaşma uygulamasıdır. Line uygulamasının birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Line uygulaması ücretsiz olarak kullanılabilir. Line uygulaması sadece akıllı telefonlarda değil tablet ve bilgisayarlar da kullanılabilmektedir. Line uygulamasında Timline özelliği ile arkadaşlarınızın durumunu beğenebilir ve yorum yapabilirsiniz. Line uygulamasında 10 binden fazla ifade seçeneği ile duygularınızı ifade edebilirsiniz. Line stickerları oldukça eğlenceli seçenekler sunmaktadır. Line uygulamasında fotoğraf, video, sesli mesaj ve konum paylaşımı yapabilirsiniz. Line uygulamasını isterseniz telefon numaranızı belirtmeden bir id numarası ile de kullanabilirsiniz. Mesajlaşmada şifreleme özelliği ile mesajlarınızı gizleyebilirsiniz.

23 Haziran 2011 tarihinde kullanıma açılan LINE, oyunlardan anti virüs uygulamalarına kadar çeşitli ek uygulamalar sunuyor. Kullanıma sunulmasından itibaren, sadece 19 ay içerisinde, LINE kullanıcılarının sayısı 100 milyonu bulmuştur. Dünyanın en hızlı büyüyen servisi olan LINE’ın toplam kullanıcı sayısı 25 ayda 200 milyona ulaşmıştır. LINE Card, kullanıcıların herhangi bir kategoriden en uygun tebrik kartını seçmesini ve bunu kullanıcının seçimine bağlı bir mesaj ve resimle bir araya getirmesini sağlamaktadır. LINE Brush, kullanıcıların fotoğraflar üzerinde sanatsal dokunuşlar yapmasını ve istedikleri şeyi çizmesini sağlamaktadır. LINE Tools, tek bir uygulama içerisinde kronometre, hesap makinesi, cep feneri, cetvel ve çok daha fazlası gibi temel araçlar sağlayan ve mutlaka sahip olunması gereken bir uygulamadır.

Casus Line takip programı sayesinde sevdiğiniz, değer verdiğiniz insanların kimlerle mesajlaştığını ya da konuştuğunu takip edebilirsiniz. Yüklendiğinde kendini gizleyen yazılımlar sayesinde yakalanma korkusu olmadan mesajlaşma bilgileri elinize geçmiş olur. Aktif hale geldikten sonra kendini gizleyen casus yazılımlar ile merak ettiğimiz kişinin mesajlarına, telefon görüşmelerine ve belge kayıtlarına ulaşabiliriz. Bu sayede olası tehlikelere karşı sevdiklerimizi, düşmanlarımıza karşı da kendimizi korumamız mümkündür.