Eş Takip
Eş Takip

Eş Takip

Evliliklerde en önemli olan unsur karşılıklı olarak iki insanın da birbirine dürüst olmasıdır. Ancak bazı evliliklerde bazen durum böyle olmayabiliyor. Bir taraf diğer tarafa yalan söyleyebiliyor, aldatabiliyor. Bu gibi durumlarda da firmamız tarafından tasarlanmış olan eş takibi için telefon dinleme uygulaması devreye giriyor. Eşinize olan güvensizliği yenebilmeniz, eşinizin o an nerede olduğunu kimlerle beraber olduğunu tespit etmeniz için hazırlanmış olan telefon takip etme programı, kolay kullanımı ve basit arayüzü ile bir çocuğun bile kullanabileceği düzeyde tasarlanmıştır.

Müşterilerimizden alınan geri dönüşler ile birlikte telefon dinleme programlarımızda yaptığımız yenilikleri sizlere tanıtmanın haklı gururunu taşıyarak eş takibi özelliği barındıran uygulamamız hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızın devamını okumanızı tavsiye ederiz.

Eşinizi WhatsApp Takip ile İzleyin

Eşlerinin nerede olduğunu merak edenler için tasarlanan yazılımda, eşlerinin harita üzerinde hangi konumda olduklarını GPS yardımıyla görebileceğiniz takip programında aynı zamanda canlı olarak kameraya bağlanma imkanı da sunulmaktadır. Böylece eşlerin birbirine yalan söyleme gibi bir ihtimalleri kalmayacaktır. Örneğin eşine toplantıda olduğunu söyleyen bir adama inanmayan eşi, telefon dinleme programının eş takibi özelliğini kullanarak kameraya bağlanması mümkün olabiliyor. Evliliklerde en önemli husus olan karşılıklı güven konusunda son derece önemli bir rol oynayan eş takibi uygulaması eşinizin WhatsApp’ta kimlerle konuştuğunu, Facetime aramalarını kimlerle yaptığını, Instagram’da kimlerle özel mesaj yolu ile iletişim kurduğunu teker teker gösteriyor.

Eş Takibi ile Casus Yazılımında Devrim

Eşinizin ve kendi cep telefonunuz arasında kurulacak olan bir eşleştirme ile yüklenecek olan casus yazılım ile birlikte artık eşleriniz daima yanınızda olacak. Programı kullanabilmeniz için gereken ilk şart ise telefonların Android işletim sistemine sahip olmasıdır. Gerekli yüklemeleri yaptıktan sonra eşinizin o anda kimlerle telefonda görüştüğünü istediğiniz zaman öğrenebilir, istediğiniz zaman kısa mesajlarını da okuyabilirsiniz.