Telefon Dinleme Cihazları
Telefon Dinleme Cihazları

Telefon Dinleme Cihazları

Telefon dinleme cihazları sayesinde telefon dinleme başta olmak üzere birçok casus işlemi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bunun için yapılması gereken tek şey bir casus yazılım satın alarak takibi yapılmak istenen kişinin akıllı telefonuna yüklenmesidir. Kısa ve kolay olan bu işlemden sonra birkaç dokunuş ile yazılımın tüm özellikleri kullanılmaya başlanabilir.

Telefon dinleme programı sayesinde casus fotoğraf kaydı yapmak çok kolaydır. GPS ile konum takibi özelliği sayesinde takipte olan kişi ne zaman nereye gitmiş, öğrenebilirsiniz. Ortam dinleme özelliği ile telefon hangi durumda olursa olsun, ortam dinlemesi yapabilirsiniz. Cep telefonu aracılığı ile alınan, gönderilen ve çekilen tüm fotoğraf ve videolara birkaç dokunuş sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz. Gelen ve giden mesajlar ile resimler, videolar, ses kayıtları ve belgelere de ulaşabilirsiniz. Whatsapp ile Skype, Line, Viber, Hike, Hangout ve Kik gibi diğer uygulama içeriklerine de ayrıntıları ile sahip olabilirsiniz. Telefon dinleme özelliği sayesinde tüm telefon görüşmelerini anlık olarak dinleyebilir, isterseniz görüşme kaydetme özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıntılı olarak arama kaydı dökümlerine ve tüm SMS içeriğine ulaşabilirsiniz. Kim, hangi saatte, kaç kere aramış, ne kadar süre görüşülmüş, hangi mesajları ne zaman atmış gibi bilgilere ulaşmak sizin için çok kolay olacak. Facebook mesajlarına da ulaşımınız yükleyeceğiniz casus yazılım ile çok kolay olacak. Bunun yanında diğer sosyal medya hareketlerini de görebileceksiniz. Ayrıca takip ettiğiniz telefondaki rehberi de görüntüleyebileceksiniz. Bu sayede hangi numara hangi isimle kaydedilmiş bunu öğrenebileceksiniz.

Telefon Dinleme Cihazları Nasıl Kullanılır?

Telefon dinleme yapmak istediğiniz kişilerin akıllı cihazlarına bu programı yüklemek için tek ihtiyacınız olan birkaç dakikalığına da olsa telefonun sizde kalması. Yazılımı bir kez yükledikten sonra kimseye fark ettirmeden uzun süre kullanabilirsiniz. Uzaktan kontrol paneli sayesinde aranızdaki uzaklık ne olursa olsun takip mümkündür. Çalışanını takip etmek isteyen bir işveren, sevgilisini ya da eşini takip etmek isteyen bir sevgili, çocuğunu takip etmek isteyen bir anne ya da baba, hasta olan bir yakınını takip etmek isteyen hayırlı bir evlat olabilirsiniz. Tümü için ihtiyacınız olan tek şey bir telefon dinleme cihazı olacak.