Telefon Dinleme Cihazı
Telefon Dinleme Cihazı

Telefon Dinleme Cihazı

Yazılımlar, yalnızca elektronik bir beyne sahip olan cihazların anlayabileceği özel kodlama dilleri ile bir takım komutların bir araya getirilmesi sonucu meydana gelir. Yazılım teknolojilerinin geliştirilmesi sonucu artık donanımlar üretim amacı dışında da birçok faaliyet alanında kullanılabilmektedir. Telefon dinleme cihazı da artık elle tutulan bir donanım olarak değil, akıllı telefonların bir özelliği olarak kullanılabilmektedir. Bu hem daha masrafsız olmakta, hem de takip edilen kişinin bu durumu fark etmesini imkânsız kılmaktadır.

Akıllı telefonları bir telefon dinleme cihazı olarak kullanmak için yapılması gereken tek şey, o cihazın marka ve modeline uyumlu bir casus yazılım sahibi olarak, birkaç küçük dokunuş ile o yazılımın takip edilmek istenen akıllı telefona yüklenmesidir. Bu işlemden sonra siz de yazılımı yüklediğiniz telefona sızabilir ve fabrika ayarlarına dönüş ya da format gibi olağanüstü durumlar olmadıktan sonra sonsuza kadar o telefonda kalabilirsiniz.

Telefon Dinleme Cihazı Nasıl Kullanılır?

Telefon dinleme programı ile yönetebileceğiniz birçok özellik bulunuyor. Telefon dinleme, görüşme kaydetme, GPS ile konum takibi bunlardan sadece birkaçı. Bunların dışında bir telefon dinleme cihazı olarak kullanabileceğiniz casus yazılım aracılığıyla telefonun rehberine ulaşabilir, kimin hangi numarayla nasıl kaydedildiğini öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Facebook gibi bilinen ve sevilen bir sosyal medya uygulaması üzerinden de gelen ve giden tüm mesajlara ulaşmanız mümkün. Ayrıca hemen herkesin severek ve aktif bir şekilde kullandığı Whatsapp, Skype, Viber ve Line gibi birçok sosyal mesajlaşma uygulaması aracılığıyla alınan ve gönderilen tüm mesajları da inceleyebilirsiniz.

Telefon dinleme cihazı olarak kullanacağınız yazılımı ne amaçla kullanacağınız tamamen size kalmış bir durum. Genel olarak kötü alışkanlıklar edinmesini istemediğiniz çocuklarınız; bakıma muhtaç durumda olan ve her an yanında olmanız gereken aile büyükleriniz; şirketinizde çalışan ve işi hakkında neler düşündüğünü merak ettiğiniz, performansının gerçekte hangi düzeyde olduğunu tespit etmek istediğiniz çalışanlarınız için ya da hâl ve tavırlarından şüphelendiğiniz, ihanet olasılığını aklına getirdiğiniz ve durumun gerçekte nasıl olduğunu bilmek istediğiniz sevgiliniz ya da eşinizi takip etmek için kullanabilirsiniz. Bu sayede akılınızdaki tüm sorulara cevap alabilir, rahatlayabilirsiniz.