Telefon Takip

Telefon Takip

Kendinize ait bir telefondan başka telefonu takip etme ve gerektiğinde o cihazı kontrol etmeye ihtiyacınız varsa telefon takip programı kullanan kişilerin arasına girmek üzere olduğunuzu söylemeliyiz. Takip programlarıyla birçok takip işlemi yapılabiliyor. Mesela bir mesaj takip programı olarak telefondan yapılan bütün mesajlaşmalara, nereden yapılıyor olursa olsun ulaşabilir ya da GPS takip programı gibi kullanarak telefonun gittiği her yere dair raporlar alabilirsiniz. Yani doğru bir telefon takip programı bulduğunuzda değişen ihtiyaçlarınıza karşılık verebilecek kadar çok yönlü olacaktır. Telefon takip programları toplanan izleme verilerini internetteki güvenli sunucularda depolarlar. Doğrudan sizin telefonunuza göndermezler. Bu yüzden kendi telefonunuza verileri almak için bir program kurmanıza gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken telefon takip programı tarafından size belirtilen adrese telefonunuzun ya da bilgisayarınızdan tarayıcısından girmek. Kullanıcı adı ve şifrenizi gerekli alanlara girdiğinizde bütün veriler önünüze dökülecek.

Telefon Takip ile Hedef Telefon Nasıl Takip Edilir?

GPS teknolojisinin birçok farklı kullanım alanı vardır. Navigasyon özelliğini kullanmak dışında bazı yazılımlar sayesinde çok daha fazla efektif bir şekilde de kullanımları mevcuttur. Örnek vermek gerekirse telefonunuza yükleyeceğiniz aplikasyonlar sayesinde herhangi bir kaybolma ya da çalıntı durumunda telefonunuzdan GPS verileri isteyebilir ve anlık konumunu öğrenebilirsiniz. Bir otobüs şirketiniz ya da ticaret şirketiniz var ve araçlarınızın anlık olarak nerede olduğunu mu öğrenmek istiyorsunuz. Araçlara koyabileceğiniz bir cihazla anlık olarak nerede olduklarını görmeniz mümkündür.

Telefon takip yazılımı sayesinde cihazlardaki bütün video ve fotoğraflara ulaşabilmek mümkün olmaktadır. İzlenen cihazın indirdiği fotoğraf ya da videoların yanı sıra çektiği görsel içeriklerin ne zaman çekildiği tarih ve saat olarak kayıt edildiğine kadar detaylı bir şekilde casus yazılımın üstün özellikleri ile erişilebilmektedir. Casus yazılım ile fotoğrafların ufak resimlerine bakılabilmekte ve tüm bu kayıtlar da yine kontrol paneli üzerinden rahatça görüntülenebilmektedir.

Casus yazılım uygulaması belki de en önemli özelliklerinden birisi olan SMS takibi ve MMS takibi ile hedef cep telefonuna gelen her türlü mesaj içeriği, tarih ve saat detaylarına kadar inilebilecek şekilde yazılım sahiplerine gösterilebilmektedir. Bu sayede hedef cihazlarda gerçekleşen sohbet içeriğine tam kapsamlı olarak ulaşılabilmektedir. En çok da çocuklar ve çalışanlar için yararlı olan kısa mesaj takibi uygulaması sayesinde hedef kişilerin neyle alakalı mesajlaştıkları konusunda ayrıntılı bilgilere sahip olunabilmekte ve buna göre gerekli durumlarda önlem alınabilmektedir.

Telefon Takip Neden Kullanılmalıdır?

Bozulan toplum yapısının gençleri olumsuz etkilememesi adına, çocuğunuzun güvenliğini sağlamak için telefon takip programı kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun telefonuna kurulum yaptıktan sonra lisans süreniz boyunca sorunsuz şekilde takip işlemlerine devam edersiniz.

Yaşlılar için de aynı durum geçerlidir. Yaşlılarınızın güvenliği için de telefon takip kullanmanız gerekli durumlarda hayat kurtarıcı niteliktedir. Onları GPS takip özelliği ile takip edebilir, nerede olduklarını görebilirsiniz.

Eşinizin telefonuna da takip programı yükleyerek güven probleminizi ortadan kaldırabilir, sorumluluğunu üstlenmeniz şartıyla her türlü takip işlemini eşiniz için de gerçekleştirmeniz mümkündür.

Şirketinizde çalışan personellerin takibini de yapabilmeniz mümkündür. İş yerinizin verimini arttırmak, çalışanlarınızın şirket telefonuyla gerçekleştirdiği aktiviteleri takip etmek için telefon takip programı kullanmanızı öneririz.

Telefon Takip
Telefon Takip

Telefon Takip Özellikleri Nelerdir?

Telefon takip programı özelliklerinden bazıları aşağıda listelenmiştir.

 • Telefon Dinleme
 • Telefon Takip
 • Ortam Dinleme
 • SMS Takip
 • E-Posta Takip
 • MMS Mesaj Takip
 • Resimleri Görme
 • Galeri Takip Etme
 • WhatsApp Takip
 • Skype iletilerini takip etme
 • Facebook Mesajlarını Takip
 • Hangout Mesajlarını Takip
 • Viber Mesajlarını Görme
 • Line Mesajlarını Takip Etme
 • Sosyal Medyaları Takip Etme
 • Telefon Rehberini Görme
 • Cihazadaki Uygulama Takibi
 • Durum Sorgulama
 • SD Hafıza Kartına Erişme
 • Sim Kart Takibi
 • Sinyal Tespiti
 • Uzaktan Cihaz Kontrolü
 • Yasaklı Site ve içerik Tespiti
 • Sayısız Ekstra Özellik

Telefon Takip Programları Nelerdir?

SPY Kontrol
SPY Kontrol

Telefon takip programları için bir araştırma yapmak istediğinizde piyasada onlarca farklı program bulabilmeniz mümkündür. Ancak hepsi aynı kalitede, aynı özenle hazırlanmış yazılımlar değildir. Şirketimiz tarafından satışı mevcut olan 3 farklı yazılım vardır. Bu yazılımlar kendini kanıtlamış, kalitesiyle adını duyurmuş ve sorunsuz-sıkıntısız çalışan uzun zamandır var olan ve sürekli son teknolojik gelişmelere göre güncellenen yazılımlardır. Bunlar şu şekildedir;

 1. SPY Kontrol

Bu yazılımlarla alakalı olarak detaylı bilgiye ve yazılımların incelemelerine telefon takip programları sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Telefon Takip Programı Nasıl Kurulur?

Telefon takip programı kurulumu çok basit ve kısa süren bir işlemdir. Hedef telefona fiziksel erişim sağladıktan sonra aşağıdaki videomuzu ve adımları takip ederek kurulumu tamamlayabilirsiniz. Fiziksel erişim olmadan telefon takip programı kurman mümkün değildir. Telefon takip programı kurulumu yalnızca Android cihazlara yapılabilir.

Telefon Takip Fiyatları

Telefon takip programını üstteki videodan indirerek hedef telefona kurun. 24 saat ücretsiz deneyin, görün. Ardından satın alıp kullanıma hiçbir işlem yapmadan devam edin.

SPY KONTROL SILVER PLAN
Ekonomik

Sadece temel özellikler.

3000 ₺ / 30 gün
 SATIN AL 

5000 ₺ / 90 gün
 SATIN AL 

6500 ₺ / 180 gün
 SATIN AL 

8000 ₺ / 365 gün
 SATIN AL 

SPY KONTROL GOLD PLAN
Gelişmiş

Ekstra Whatsapp takip.

3750 ₺ / 30 gün
 SATIN AL 

5250 ₺ / 90 gün
 SATIN AL 

6750 ₺ / 180 gün
 SATIN AL 

8250 ₺ / 365 gün
 SATIN AL 

Süre Sınırı Olmayan Tek Cihazlık Limitsiz Plan: 8000 TL

Satın Al