Casus Telefon Dinleme
Casus Telefon Dinleme

Casus Telefon Dinleme

Çevremizdeki insanlar üzerinde küçük bir araştırma yapsak emin olun birçok insan imkânı olsa bir dedektif tutmayı ve yakınlarının kendileri yokken neler yaptıklarından haberdar olmayı istediğini söyleyecektir. Ancak ne yazık ki hem maddi yetersizlikler sebebiyle hem de dedektiflik mesleği ülkemizde yaygın olmadığı için bu istekler havada kalmaktadır. Ancak teknoloji ile artık bir zamanlar hayal olan birçok şey günümüzde kolaylıkla ve az masrafla yapılabilmektedir. Bunlardan biri de, aynı zamanda yazımızın da konusunu oluşturan casus telefon dinleme teknolojisidir. Küçük bir casus yazılım sayesinde artık sıradan akıllı telefonlar sizin için çalışan bir dedektife dönüşebilmektedir. Üstelik bir dedektife yapmanız gereken kadar da ödeme yapmadan. 7 gün ve 24 saat boyunca sizin için her ayrıntıyı izler ve istediğiniz zaman istediğiniz bilgiyi sizinle paylaşır. Böyle bir çalışanı gerçek hayatta bulmanız mümkün değildir.

Casus telefon dinleme teknolojisinden yararlanmak için tek yapmanız gereken bir casus yazılım satın alarak takip etmek istediğiniz kişinin akıllı telefonuna birkaç dokunuş ile yüklemek. Ondan sonrasını yazılımımız sizin için yapıyor. Üstelik takip ettiğiniz kişiye hiçbir zaman, hiçbir koşulda takip edildiğini hissettirmiyor. Bu sayede sizin de uzun süre takibe devam edebilmenize olanak tanıyor. Ayrıca uzaktan kontrolle takip imkânı ile nerede olursanız olun, bir uzaktan erişim paneli sayesinde takibi kontrol etmenizi ve yönetmenizi sağlıyor.

Casus yazılım yüklemenizle birlikte casus telefon dinleme dışında birçok özelliğin de kullanım hakkına sahip olabilirsiniz. Görüşme kaydetme, ortam dinleme, GPS ile konum takibi gibi seçenekleri herhangi bir teknik bilgi sahibi olmadan ya da kimseden yardım almadan kullanabilirsiniz. Bunlar dışında günümüzün en popüler sosyal medya uygulaması olan Facebook üzerindeki gelen ve giden mesajlar ile yine günümüzün en popüler çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarındaki tüm gelen ve giden içeriklere erişebilirsiniz. Whatsapp, Skype, Line, Viber, Hike, Kik, Hangout bunlardan bazıları. Ayrıca telefondaki rehbere ulaşmanızın ardından hangi numaranın hangi isimle kaydedildiğini öğrenebilirsiniz. Kim, ne zaman aramış ve kaç dakika konuşulmuş gibi ayrıntılı bilgilerle birlikte arama kayıtlarını görüntüleyebilir; tüm SMS dökümlerine saniyeler içinde ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz zaman casus fotoğraf kaydı da alabilirsiniz.