Whatsapp Takibi
Whatsapp Takip

Whatsapp Takip

Whatsapp kurulduğu tarihten bu yana milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda. Ülkemizde de yüz binlerce kullanıcı mesajlaşma için Whatsapp uygulamasını kullanıyor. Ancak kimi zaman herkesin aklına takılan bir soru oluyor. Acaba sevdiğimiz insanlar, eşimiz, dostumuz, çocuklarımız kimlerle ne konuşuyor. Bu soru kimi zaman sevdiklerimizi, kimi zaman ise kendimizi korumak için aklımıza gelebiliyor.

Whatsapp, akıllı telefonlar için geliştirilmiş bir mesajlaşma ve arama uygulamasıdır. Bunun yanı sıra fotoğraf, video ve belge transferi, anlık konum paylaşma ve kişi listenizden numara paylaşma gibi birçok özelliği de içerisinde barındırıyor. Piyasaya çıkan bütün akıllı telefonlarla uyumlu bir şekilde çalışabilen Whatsapp iPhone ve Android’te en çok tercih edilen mesajlaşma uygulamalarından birisidir. Aktif bir internet bağlantısında ihtiyaç duyan Whatsapp, SMS üzerinden sağlanan mesajlaşmayı neredeyse bitirmiş ve bu sebeple GSM şirketlerine büyük kayıplar verdirmiştir.

WhatsApp eski Yahoo! çalışanı olan Biran Acton ve Jan Koum tarafından ABD’de, Kaliforniya eyaletindeki Santa Clara kentinde kurulmuştur. Daha önce Yahoo’da çalışan ikili, Yahoo’dan ayrıldıktan sonra Facebook ve Twitter’a iş başvurusunda bulunmuşlar fakat ikisi de iki şirketten de red cevabı almıştır. Biran Acton ve Jan Koum’un WhatsApp serüveni zorlu süreçlerden geçse de başarılarının önüne geçememiştir.

Whatsapp Takip Nasıl Yapılır?

WhatsApp’ın zorlu süreçlerden geçerek ulaştığı bu platform şu anda tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan anlık mesajlaşma uygulamasıdır. 900 milyon tekil olmak üzere 400 milyon aktif kullanıcısı vardır. WhatsApp üzerinde günde ortalama 18 milyar mesaj gönderiliyor.

2015 yılının başından beridir web üzerinde de kullanılmaya başlanan Wahtsapp’ı tarayıcı üzerinden kullanmak için ise uygulama içerisindeki QR Code okuyucusundan tarayıcınızdaki kodu okutmanız yeterlidir.

Günümüzde hızla gelişen teknoloji sayesinde merak ettiğimiz bir çok konuya cevap bulabiliyoruz. Bunlardan birisi de yakınlarımızın Whatsapp’ta kimlerle konuştuğudur. Telefonlara yüklenebilen Whatsapp takip üzerine olan casus yazılımlar sayesinde eşimizin, sevgilimizin ya da çocuklarımızın Whatsapp’ta kimlerle konuştuğunu öğrenebiliriz. Aktif hale geldikten sonra kendini gizleyen casus yazılımlar ile merak ettiğimiz kişinin Whatsapp mesajlarına, telefon görüşmelerine ve belge kayırlarına ulaşabiliriz. Bu sayede olası tehlikelere karşı sevdiklerimizi, düşmanlarımıza karşı da kendimizi korumamız mümkündür.

Whatsapp Takip Programı

Telefonlara yüklenen ve Whatsapp takip özelliğine sahip casus yazılımlar sayesinde sevdiklerimizin haberi olmadan kimlerle konuştuğunu öğrenebilir ve şu an acaba kiminle konuşuyor, bu fotoğrafı ona kim attı, çocuğum istemediğim ya da tanımadığım yabancılarla konuşuyor mu gibi soruların önüne geçebiliriz. Bu gibi sorulara yanıt bulamamak çoğu zaman tehlikelere neden olabilir.