Sosyal Medya Takibi
Sosyal Medya Takibi

Sosyal Medya Takibi

Ülkemizde hemen herkesin en az bir sosyal medya platformunda hesabı bulunmaktadır. Otobüste işe giderken, yatağımızda uyumadan önce ya da televizyon karşısında çayımızı yudumlarken; nerede olursak olalım cebimizdeki akıllı telefonlarımız aracılığı ile her an sosyal medya hesaplarımızı kontrol edebiliyoruz. Bu platformlar aracılığı ile yıllardır görmediğimiz ilkokul arkadaşımız ile de haberleşebiliyoruz, her gün gördüğümüz iş arkadaşımızla da sohbet edebiliyoruz. En yakın arkadaşlarımızla da en gizlimizi, kimsenin bilmesini istemediğimiz özel hayatımızla ilgili bilgileri sosyal medya üzerinden paylaşabiliyoruz. Dolayısıyla biz de bir insanı takip etmek istediğimiz zaman ilk olarak sosyal medya hesaplarına bakmalıyız.

Sosyal Medya Takibi Nasıl Yapılır?

Casus yazılım da denilen bir mobil uygulama aracılığı ile sosyal medya takibi yapabiliriz. Bu yazılımı bir kez alıp takibini yapmak istediğimiz kişinin akıllı telefonuna yüklememiz yeterli. Oldukça sessiz çalışan bu program sayesinde takip ettiğimiz kişinin hiçbir şekilde haberi olmadan uzun süre onun hakkında tüm bilgileri görüntüleyebiliyoruz. Yazılımın sunduğu uzaktan kontrolle takip avantajı sayesinde istediğimiz yerden, istediğimiz zaman takibe devam edebiliyoruz. Uzaktan erişebileceğimiz panel sayesinde tüm takibimizi tek bir ekranda görüntüleyebiliyor ve aynı zamanda da kolaylıkla yönetebiliyoruz.

Casus Yazılım İçinde Hangi Özellikler Var?

Telefon takip programı olarak bilinen programlar Facebook mesajlarına ulaşım olanağınız yanında Whatsapp, Viber, Line, Hangout, Kik, Hike ve Skype gibi artık sosyal medya platformu haline gelmiş birçok sosyal mesajlaşma uygulamasının tüm içeriğine ulaşım imkânı sağlıyor. Bu gibi faaliyetlerinin yanında telefonların hemen hemen tüm işlevleri konusunda takip yapabileceğiniz telefon takip özelliklerini de bünyesinde barındırıyor.

Telefon dinleme, casus fotoğraf kaydı, gizli video kaydetme, ortam dinleme gibi özellikler birçok kullanıcı açısından bu programları kullanmak için cazibe yaratıyor. Aynı zamanda telefon rehberine ulaşım sağlayabilme özelliği ile rehberde kayıtlı tüm numaraların ayrıntıları ile öğrenilebiliyor olması da dikkat çekiyor. GPS ile konum takibi yapabilme imkânı ile insanlar takip ettikleri kişinin nerede olduğunu anlık olarak görebiliyor. Telefonun galerisi sizin erişiminize açılıyor ve tüm ses kayıtlarını dinleyebiliyorsunuz. İsterseniz görüşme kaydetme özelliğini kullanabilir, o an dinleyemediğiniz telefon görüşmelerini kaydedebilirsiniz.