Telefon Dinleme Yazılımı
Telefon Dinleme Yazılımı

Telefon Dinleme Yazılımı

Telefonlar, birçok kişinin sahip olduğu ve sürekli kullandığı bir teknolojik alettir. Bu alet, son yıllarda oldukça yaygınlaşmıştır. Küçük büyük herkeste bulunan bu alet, birçok işleve sahiptir. Bu işlevler genelde haberleşme üzerine kurulmuştur. Çünkü telefon bir iletişim aracıdır.

Telefonlar her ne kadar herkeste bulunsa da, telefonların neler yapabileceğini tahmin etmek zordur. Birçok işinizi birkaç tıkla yapabilirsiniz. Bunlar mesaj atma, arama yapma, oyun oynama, uygulama kullanma gibi işlerdir. Ancak bu işler dışında telefonunuzu bir dinleme yazılımı olarak kullanabilirsiniz. Bu özellik telefona kurulan bir uygulama sayesinde kullanılabilmektedir. Bu uygulama telefon dinleme yazılımıdır. Bu program ise bir casus yazılımdır. Telefon dinleme programını kullanmak için yapmanız gereken tek şey, dinlemek istediğiniz kişinin telefonuna birkaç dakikalığına bir uygulama kurulumu yapmaktır. Yaptığınız kurulum sayesinde hedef telefon, kendi telefonunuzla eşleşecektir. Bu sayede istediğiniz kişinin telefonunu internete bağlı olduğu her zaman dinleyebilirsiniz. Bu uygulamanın bulunması neredeyse imkansızdır ve risk taşımaz. Ancak telefon takip etme programı yalnızca Android işletim sistemine sahip telefonlarda çalışmaktadır. Diğer işletim sistemlerinde işlev göstermez.

Telefon Dinleme Yazılımı ile Sevdiklerinizi Koruyun!

Telefon takip cihazı genel olarak çocuklar üzerinde uygulanmaktadır. Çünkü çocuklar henüz yetişkin gibi düşünemediği için birçok sorunla karşı karşıya kalabilir ve bu sorunlardan ailelerine bahsetmeyebilirler. Bu da ebeveynlerin çocukları üzerinde böyle bir çözüm kullanmalarını gerektirmektedir. Ayrıca telefon dinleme programı iş yerinde de kullanılabilmektedir. Denetlemek istediğiniz çalışanlarınızı veya arkadaşlarınızı bu program sayesinde risk taşımaksızın dinleyebilir ve istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz.

Telefon Dinleme Yazılımı Hangi Özelliklere Sahiptir?

Bu program her şeyden önce bir konum öğrenme aracına sahiptir. GPS aygıtı ile konum öğrenme özelliği sayesinde istediğiniz kişinin yerini zaman farketmeksizin öğrenebilir ve takip edebilirsiniz. Bunun dışında casus fotoğraf kaydı özelliğini kullanarak hedef telefon üzerinde arka veya ön kameradan fotoğraf çekebilirsiniz. Ayrıca çektiğiniz fotoğrafları da kendi telefonunuza aktarabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bu casus yazılımın sunduğu bir diğer özellik ise rehbere erişimdir. Rehberine eriştiğiniz kişinin en son hangi numarayla konuşma yaptığını ve hangi numarayı hangi isimle kaydettiğini görebilirsiniz. Ayrıca yapılan görüşmeleri de kaydedebilirsiniz.

Telefon Dinleme Programı ile sosyal medya üzerinden kullanılan programlara da erişebilirsiniz. Facebook, Instagram ve Twitter gibi popüler sosyal medya mecralarından atılan veya alınan bütün mesajları görebilir ve kaydedebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp, Skype, Hike, Line ve Hangout gibi haberleşme uygulamalarına da erişim sağlayabilirsiniz. Bu uygulamar üzerinden atılan bütün mesajları da Casus telefon yazılımı sayesinde görebilirsiniz.

Bu casus yazılım ayrıca bir demo sürümüne sahiptir. Bu sürüm 24 saatlik bir deneme sürecini içerisinde barındırmaktadır. Bu sürüm sayesinde programı ve özelliklerini deneyebilirsiniz. Demo sürümü bittikten sonra satın almaya karar verirseniz, satın aldığınız uygulamada kullandığınız demo sürümü üzerinden devam edebilirsiniz. Bu sayede veri kaybı olmadan programı kullanabilirsiniz.