Monitor Minor
Monitor Minor

Monitor Minor

Telefon dinleme farklı yaşlardan birçok insan için zaman zaman bir ihtiyaç haline gelebilir. İnsanlar çok çeşitli sebeplerle başka insanları dinlemek ya da telefon takip yapmak isteyebilirler. Aldatıldığından şüphelenen bir eş, uykularını kaçıran bu duruma bir son vermek için eşini takip edebilir ve kendisi yokken nerelere gittiğini, kimlerle görüştüğünü rahatlıkla öğrenebilir. Çocuğunu korumak isteyen anne ya da babalar, kötü bir alışkanlık edinmesini önlemek istediğini çocuğunu takip edebilir, monitor minor içinde bulunan özellikler sayesinde çocuğuna hissettirmeden tüm hareketlerini kontrol altına alabilir. Bakmakla yükümlü olduğu ya da bakıma muhtaç durumda bulunan anne ya da babasının her an yanında olmak isteyip de hayatın zorlu koşullarından dolayı bunu başaramayan evlatlar onların telefonuna yükleyecekleri casus yazılım sayesinde her an takip edebilir, ihtiyaçlarından anında haberdar olabilir. İş dünyasında yükselişin işini seven ve sahiplenen bir personel kadrosu ile mümkün olduğunu bilen işverenler, çalışanlarının iş performanslarını takip etmek ve işlerine karşı gerçek düşüncelerini öğrenmek üzere şirket telefonları için telefon takip programı edinebilirler.

Telefon Dinleme Programı Özellikleri

Monitor minor bir casus yazılım olarak telefonlara yüklenebilmektedir. Kullanabilmek için programı takip etmek istediğiniz kişinin akıllı telefonuna yüklemeniz yeterlidir. Kurulumu ve kullanımı çok kolaydır. Alternatiflerine göre masrafsız ve etkili bir çözüm sunmaktadır. Herhangi bir teknik bilgi ya da yardım gerektirmez. Takip edilen kişinin, takip edildiğinin farkına varması mümkün değildir. Üstelik uzaktan kontrolle takip özelliği sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz yerden takibinizi sürdürmeniz çok kolaydır.

Monitor minor, birçok takip özelliğini bünyesinde barındırmaktadır. Bu casus yazılım sayesinde telefon dinleme yapabilirsiniz. Eğer bunun için o an müsait değilseniz görüşme kaydetme seçeneğini kullanarak tüm konuşmayı kayıt altına alabilir, dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz. Ayrıca casus fotoğraf kaydı yapabilir, gizli video çekimi gerçekleştirebilirsiniz. GPS ile konum takibi özelliğinden faydalanarak takip ettiğiniz kişinin nereye gittiğinden anında haberdar olabilirsiniz. Facebook mesajlarına ulaşım özelliği ile tüm mesajlaşmaları görüntüleyebilir, Whatsapp takibi yapabilirsiniz. Telefon kapalı durumda dahi olsa kolaylıkla ortam dinleme gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunlar ve daha fazlası için herhangi bir ek ödeme yapmanıza gerek kalmaz. Çünkü monitor minor, telefonlarda bulunan standart donanımları sizin için çalıştırır.