Karabük Casus Yazılım

Karabük Casus Yazılım

Karabük casus yazılım ile bir cep telefonunda yer alan bütün bilgilerin anlık olarak ele geçirilmesi mümkündür. Bunun haricinde ise ilgili yazılım, cep telefonlarındaki farklı özellikleri de aktif hale getirebilir. Bu sayede çok daha kapsamlı bilgilerin elde edilmesi mümkündür. Buradan hareketle casus yazılım gibi özel bir programın insanların beklentilerini tam olarak karşıladığı söylenebilir.

Karabük casus telefon yazılımları sadece Android tabanlı sistemlerde çalışır. Bu yazılımın kullanım amacı ise insanların yaşadıkları sorunlara göre farklılık gösterir. Fakat genel olarak çocukların takibi için kullanıldığını söylemek yanlış olmaz. Bunun haricinde eş, çalışanlar, anne ve babaların da bu yazılım üzerinden takip edilmesi mümkündür. Bütün bunlar sayesinde insanların yaşamları çok daha kolay bir hale gelir.

Karabük Casus Telefon Dinleme

Karabük casus telefon dinleme için farklı seçenekler vardır. Öncelikle bu işlem anlık olarak yapılabilir. Panel üzerinden erişim sağlandıktan sonra bu işlem son derece mümkündür. Bunun haricinde ise sistem tarafından yapılan kaydın dinlenmesi şeklinde de ilgili işlemin yapılması mümkündür. Dolayısıyla da insanların bir kişinin herhangi bir konuşmasını kaçırması gibi bir durum yoktur.

Karabük Casus Telefon Takip

Karabük casus telefon takip adı verilen işlem ise çok daha kapsamlıdır. Bu işlem kapsamında telefon dinleme, ortam izleme, ortam dinleme, GPS konum bulma, Whatsapp takip ve Facebook takip gibi çok sayıda işlem vardır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
asdasd