Ağrı Casus Yazılım

Ağrı casus yazılım

Ağrı casus yazılım, akıllı cep telefonlarının geliştirilmesi ve internetin yaygınlaşmasından sonra ortaya çıkan bir ürün olarak dikkat çeker. Çıkış noktasının burada bahsedilen hususlar olduğu bilinen yazılımın kullanım alanları oldukça geniştir. Çocukların izlenmesinden yaşlıların takibine, iş ortaklarının arkadan çevirdikleri işlerden aldatılma vakalarına kadar farklı durumlarda kullanılan casus yazılım, sadece Android sistemler çalışır. Bunun haricinde bilinmesi gereken bir diğer husus ise bu yazılımların sadece fiziki erişim sağlanan cihazlara kurulmasıdır.

Sıradan insanların dahi rahatlıkla kullanabilecekleri Ağrı casus telefon yazılımları, yapabildikleri işlemler ile çoğu zaman insanların kısa süreli şaşkınlık yaşamasına neden olur. Bu programlar ile telefon dinlemeden GPS konum tespitine, ortam dinlemeden internet geçmişi öğrenmeye varıncaya kadar çok sayıda işlem etkili bir şekilde yapılabilir.

Ağrı Casus Telefon Dinleme

Yazılımlar sayesinde yapılan Ağrı casus telefon dinleme ile çok önemli bilgilerin elde edilmesi mümkündür. Bu işlem kapsamında sadece telefon hattı üzerinden yapılan konuşmalar değil, mobil uygulamalardan yapılan konuşmalar da vardır. Bundan dolayı da insanların beklentilerini en üst seviyede karşıladıkları söylenebilir.

Ağrı Casus Telefon Takip

Ağrı casus telefon takip işlemini yapan yazılımın ücretsiz olarak verilmediğinin bilinmesi gerekir. Ücretsiz olarak verilen program, sadece deneme sürümüdür ve çalışma süresi 24 saat ile kısıtlıdır. Bu sürenin haricinde kullanılması mümkün değildir. Dolayısıyla da ücretsiz bir sınırsız kullanım yoktur.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
asdasd