General Mobile Telefon Dinleme ve Telefon Takip

General Mobile Telefon Dinleme ve Telefon Takip

General Mobile telefonların en çok kullandığı slogan ‘’yalın telefon’’ sloganı olmaktadır. Bu slogandan anlaşılacağı üzere diğer android telefonlara göre daha sade daha yalın bir kullanım sunan General Mobile Türkiye pazarında oldukça köklü bir yere sahiptir. Bu nedenle casus yazılım arayışında olan kişiler en çok aradığı uygulamardan biri general mobile telefon dinleme olmaktadır. Telefon dinleme günümüzde oldukça yaygın bir kullanım halini almıştır. İnsanlar çocuklarının güvenini sağlamak için, eşlerine olan güven sorunlarını gidermek için ve daha birçok farklı sebep için bu programların kullanımını yapmaktadır. General Mobile telefon dinleme android işletim sistemine sahip olduğu için casus yazılım aracılığıyla yapılabilmektedir.

General Mobile Telefon Dinleme Programı Fiyatları?

Telefon dinleme programı fiyatları programın işlevine ve kullanım süresine göre değişiklik göstermektedir. Sitemiz üzerinde bulunan fiyat paketlerini içerikleri ile beraber inceleyerek sizin için uygun olan paketi satın alabilir ve telefon dinleme işlemine başlayabilirsiniz. Paketi satın aldıktan sonra yapmanız gereken kuruluma dair video sitenin anasayfasında bulunmaktadır. Program kurulu tüm bütün işlemler dahil 3 dakika sürmektir. Oldukça kolay bir şekilde kurulan bu casus yazılım ile general mobile telefon dinleme yapmak mümkündür.
İnternet üzerinden size İOS telefon dinleme programı satmaya çalışan veya size sattığı programı bir işletim sistemine uzaktan kurabileceğini iddia eden kişilere aldanmayınız. Casus yazılımları kurmak için kurmak istediğiniz telefonla 3 dakikaya ihtiyacınız vardır ve sadece android işletim sistemini dinlemek mümkündür.

General Mobile Telefon Dinleme İşlevleri Nelerdir?

General mobile telefon dinleme casus programı ile yapabileceğiniz işlemler şunlardır; Arama kayıt etme, sms takip etme, whatsapp takip, e posta kayıt etme, internet geçmişi öğrenme, rehber kayıtlarını görüntüleme, ortam dinleme yapabilmek, galeri takibi, sosyal medya kontrolü sağlamak, skype takip.
Bütün bu işlemleri sadece tek bir panelden yapabilirsiniz. Bu işlemlerin hepsi panel üzerinden sorunsuz bir şekilde yapılabilmektedir. Yaşadığınız sorunlarda alanında uzman ekibimize sorunu site üzerinden ileterek çok hızlı bir şekilde çözüme ulaştırabilirsiniz. Aynı şekilde satış öncesi veya satış sonrası sorularınız için site üzerinde yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...