Numara Takip Programı

Numara Takip Programı

Numara takip programı, insanların kullandıkları telefon hattının etkin bir şekilde izlenmesini gerçekleştiren özel yazılımlardır. Söz konusu yazılımlar, mobil hat üzerinden yapılan bütün sesli, görüntülü ve yazılı görüşmelerin tamamına erişim sağlayabilir. Buna bağlı olarak da ciddi şekilde avantaj oluşturduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Telefon dinlemesi yapma, insanların uzun zamandır hayalini kurduğu işlemlerden birisidir. Bu işlemin yapılması, bir dönem imkansız olarak görülse de günümüzde sıradan insanlar tarafından rahatlıkla yapılmaktadır. İnsanlar gün içinde neler yaptığını merak ettikleri çocuklarını, kendisini aldattığını düşündükleri sevgililerini, kaybolma ihtimali olan anne babalarını ya da diğer sevdiklerini söz konusu yazılım ile anlık olarak izleyebilir. Bu izleme, farklı sonuçların elde edilmesini sağlamakta ve insanların bu noktadaki ihtiyaçlarının tamamını etkili bir şekilde gidermektedir.

Numara Takip Programı ile GPS Konum Bulma

Numara takip programı, sadece dinleme değil, bunun yanında farklı işlemler de yapma özelliğine sahiptir. Günümüzde insanlar tarafından kullanılan mobil cihazların farklı özellikleri vardır ve bunlar sayesinde insanlar, telefon dinlemesi yaptıkları telefonlardan ekstra bilgiler elde etme imkanını yakalamaktadır.

Mobil cihazlarda yer alan GPS, daha önce küçük bir aygıt şeklindeydi ve insanların erişimi biraz zordu. Fakat gelişen teknoloji ile yaygınlaştı, hatta telefonların içerisine dahi girdi. Bu aygıt, aktif hale getirildiğinde, uyduya bağlanarak konumu belirlemektedir. GPS konum bulma işlemi de benzer şekilde yapılmaktadır. Telefon dinlemek için yazılım yüklenen cihaza panel üzerinden bağlanılmakta ve daha sonrada buradan GPS özelliği açılmaktadır. Böylelikle mobil cihazın konumu son derece basit bir şekilde tespit edilmektedir. Bu işlem istenilen zaman gerçekleştirilebilir.

Numara Takip Programı ile Ortam Dinlemesi

Numara takip programı tarafından yapılan bir diğer işlem, ortam dinlemesidir. Ortam dinlemesi, insanların bulundukları ortamda yapılan bütün görüşmelerin tespit edilmesini sağlar. Bundan dolayı da kullanılan programa, casus yazılım da denir.

Ortam dinlemesi için kullanıcıların panel üzerinden hedef telefona bağlanması ve buradan mikrofonu açması yeterli olacaktır. Bu aşamadan sonra mobil cihazın etrafında yapılan bütün görüşmeler rahat bir şekilde tespit edilecek ve insanlar da merak ettikleri bilgileri böylece elde etme imkanı yakalamış olacaklardır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...