Ordu Casus Yazılım

Ordu Casus Yazılım

Ordu casus yazılım ile bir mobil cihazdaki bütün işlemleri takip edebilir ve buradaki verilerden istediğinizi ele geçirebilirsiniz. Üstelik söz konusu işlemi istediğiniz zaman ve gizli bir şekilde yaparsınız. Yani telefonun sahibi bu durumdan kesinlikle şüphelenmez ve insanlar bu noktada farklı sorunlar yaşamaz. Casus yazılım, gizliliği sağlama noktasında çok başarılıdır ve bu ismi almasının en önemli nedenlerinden birisi de burada bahsedilen durumdur.

Ordu casus telefon yazılımları ile yapılan işlemlerin insanların yaşamlarındaki bir takım sorunların daha basit bir şekilde çözülmesine neden olduğu bilinir. Bunun haricinde ise söz konusu bilgiler sayesinde insanlar sevdiklerini daha yakından takip eder ve böylece onların yanlış bir şey yapmasının önüne geçer. Örneğin okuldan kaçan çocuklar, bu yazılım ile tespit edilebilir ve bu durum için farklı önlemler alınabilir.

Ordu Casus Telefon Dinleme

Ordu casus telefon dinleme işleminin yapılabilmesi için hedef cep telefonunun Android tabanlı olması gerektiği kesinlikle unutulmamalıdır. Bahse konu durum sebebiyle insanlar, dikkatli olmalı ve yazılımı almadan önce takip edilecek telefonun Android sisteme sahip olduğu teyit edilmelidir. Böylece dinlemeler sorunsuz olarak yapılabilir.

Ordu Casus Telefon Takip

Dinlemelerin haricinde de çok sayıda işlem bu program ile yapılır. Bütün bunlar Ordu casus telefon takip olarak isimlendirilir. Bu işlemlerden bazıları ile GPS konum tespiti, ortam dinleme, internet geçmişi öğrenme ve ortam izleme gibi üst düzey işlemler yapılabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...