Telefon Aramalarını Dinleme

Telefon Aramalarını Dinleme

Telefon aramalarını dinleme denildiği zaman, sıradan insanların yapamayacağı ve sadece polis tarafından yapılabilecek bir işlem akla gelmektedir. Söz konusu durum, özel olarak geliştirilen yazılımlar sayesinde değişmiş ve artık normal insanlar da istedikleri kişinin mobil cihazını dinleme imkanına kavuşmuştur. Söz konusu imkanlar ise farklı nedenlerden dolayı kullanılmakta ve insanlar için hayati önem taşıyan bazı sorunların giderilmesini sağlamaktadır.

Programsız telefon dinleme yöntemleri, sıradan insanların kullanabileceği ya da yapabileceği işlemler değildir. Bundan dolayı da bahsedilen işlemin yapılabilmesi için casus yazılım adı verilen programların kullanılması gerekiyor. Bunlar, insanların beklentilerini tam olarak karşıladığı gibi fazlasını da vermektedir. Dolayısıyla da insanların bu yönteme olan ilgisinin her geçen gün biraz daha arttığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Telefon Aramalarını Dinleme Nasıl Yapılır?

Telefon aramalarını dinleme yapabilmek için öncelikle yukarıda genel olarak bahsedilen yazılımın satın alınması gerekiyor. Telefon dinleme programı satın al işlemi için kurumsal firmaların tercih edilmesi, insanların bahsedilen bu işlemleri sorunsuz bir şekilde yapmasını sağlayacaktır. Bunun dışında bilinmesi gereken bir diğer husus ise bu işlemin iPhone markalı cihazlarda yapılamadığıdır. Bunun nedeni ise söz konusu yazılımların sadece Android sistemde çalışmasıdır.

Bu aşamadan sonra insanlar telefon dinleme programı nasıl yüklenir sorusunu sormaktadır. Bunun cevabı oldukça basittir ve insanlar söz konusu işlemi rahatlıkla yapabilir. Hatta bu işlemin nasıl yapıldığına dair videolar da vardır. Bunlar izlendiği zaman işlemin aslında ne kadar kolay olduğu da görülecektir. Telefon aramalarını dinleme için gerekli olan en önemli adımlardan kurulum için öncelikle insanların telefonların ayarlar kısmına gitmesi ve daha sonrada buradan dışarıdan gelen dosyaların kurulumuna izin vermesi gerekiyor. Çünkü telefon takip programı da denilen uygulama Google Play üzerinden değil farklı bir internet sitesinden indirilmektedir. Bu adımdan sonra ise normal bir uygulama gibi kurulum yapılabilir.

Telefon aramalarını dinleme işlemi bu aşamadan sonra başlayabilir. İnsanlar panel üzerinden hedef telefona bağlanır ve buradan yapılan görüşmeler dinlenebilir. Bu dinleme işlemi anlık yani canlı olarak yapılabileceği gibi kayıtlar üzerinden de yapılabilir.

https://www.spykontrol.com üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; +44 757 555 6914.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
asdasd