Telefon Dinleme Programı Nasıl Yüklenir?

Telefon Takip Programı Android Ücretsiz

Telefonların sadece polis ya da istihbarat birimleri tarafından dinlenildiği düşünülür. Bu düşünce telefon dinleme programı geliştirilene kadar doğruydu fakat artık geçerliliğini yitirmiş durumdadır. Söz konusu yazılımları kullanan normal kişiler de çok basit bir şekilde telefonları dinleyebilmektedir. Fakat burada bilinmesi gereken husus, polis istediği bütün telefonları dinleyebilirken normal insanlar ise sadece bu programı yükledikleri telefonları dinleyebilmektedir. Bu ise telefon dinleme programı nasıl yüklenir sorusunun sorulmasına neden olmaktadır.

Akıllı telefonlara yüklenen casus yazılım, sadece Android cihazlarda çalışmaktadır. iPhone gibi farklı işletim sistemi kullanan telefonlarla uyumlu değildir ve bundan dolayı bu tür telefonlara casus yazılım yüklenemez. Bu hususa dikkat edilmesi çok önemlidir.

Telefon Dinleme Programı Nasıl Yüklenir? Yapılması Gerekenler

Telefon takip programını yüklemeye başlamadan önce bu programın satın alınması gerekmektedir. SPY Kontrol, Clues ve Monitor Minor adında farklı seçenekler bulunmakta olup bunların en kalitelisi SPY Kontroldür. Yazılımın kurumsal bir şirketten satın alınması, olası sorunların önüne geçecektir.

Bu programların kurulması sadece 3 dakika sürmektedir. Telefon dinleme programı nasıl yüklenir şeklindeki sorunun cevabı ise son derece basittir. Telefona direkt erişim sağlanarak bu programların kurulması gerekmektedir. Yani SMS ya da aramayla programın kurulması söz konusu değildir. Bu yönde bilgi veren bazı kişilerin amacı, dolandırıcılık yapmaktır. Bundan dolayı da asılsız iddialara inanılmamalıdır.

Programın yüklenmesi ile ilgili bir takım videolar vardır ve internet üzerinden bunlara rahatlıkla ulaşılabilir. Daha sonra ise buradan faydalanarak programın dinlenecek olan telefona gizlice kurulması gerekir. Eğer program gizli olarak kurulmaz ise bu defa telefonun sahibi, dinlendiği bilerek hareket edecek ya da telefona format atarak programın tamamen silinmesine neden olacaktır. Böyle bir durumun meydana gelmemesi için gizliliğe önem verilmelidir. Telefon dinleme programı nasıl yüklenir sorusunun cevabı içerisinde bu kısım çok fazla yer tutar.

Telefon Dinleme Programı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Telefon dinleme programı, piyasada farklı yerlerden temin edilebilir. Fakat burada bilinmesi gereken önemli bir husus vardır. Bu programlar lisanslı olarak satılmaktadır ve kurumsal firmalar bu işi hem yasal hem de profesyonel bir biçimde yapıyorlar. Bu firmalar, en kaliteli program olarak SPY Kontrol için 24 saatlik deneme hakkı dahi veriyor. Böylelikle program denenebilir ve eğer iş görecek olursa para vererek satın alınabilir. Telefon dinleme programı nasıl yüklenir sorusunun cevabı kadar, bu husus da önemlidir.

Eğer kurumsal olmayan firmalardan ya da bilinmeyen internet sitelerinden söz konusu program alınırsa, ortaya istenmeyen sonuçlar çıkacaktır. Bu sonuçların başında kişisel bilgilerin çalınması ve maddi kayıp vardır. Bunlar son derece olumsuz sonuçlardır ve telafileri neredeyse imkansızdır. Böylesine bir olumsuzluk yaşanmaması için kurumsal firmalar haricindeki yerlerden program alınmamalıdır. Aldıktan sonra lisansı kontrol edilmeli ve lisanssız ise iade edilmelidir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (25 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...