Telefon Dinleme Uygulaması

Telefon Dinleme Uygulaması

Telefon dinleme uygulaması, insanların değişen ihtiyaçlarına karşılık vermek amacıyla özel olarak geliştirilmiştir. Söz konusu uygulamalar, adından da anlaşılacağı gibi etkin bir şekilde telefon dinlemesi yapılmasını sağlamaktadır. Bununla birlikte tercih edilecek programa bağlı olarak farklı işlemler yapılması da mümkündür.

İnsanların sevdiklerini koruma ve onların yanlış kişilerle arkadaşlık kurmaması için gösterdikleri çaba, bazen yetersiz kalmaktadır. Bu durumlar için geliştirilen telefon takip yazılımları, insanların çocuklarını anlık olarak takip etmesini sağlamaktadır. Söz konusu programlar, benzer amaçlar için farklı kişiler tarafından da kullanılmaktadır. Genel olarak kullanım amacı şunlardır:

  • Alzheimer ya da benzer bir hastalıktan dolayı unutma sorunu yaşayan anne babaların kaybolmasını engellemek
  • Çocukların yanlış kişi ve ortamlardan korunması
  • Kişilerin kuşku duydukları eşleri, sevgilileri ya da nişanlıları hakkında detaylı bilgi alması
  • İşverenlerin çalışanlarını takip etmesi

Telefon Dinleme Uygulaması Nasıl Çalışır?

Telefon dinleme uygulaması, basit bir çalışma prensibine sahiptir. Yüklendiği cihazın kontrolünü arka planda ele geçiren bu uygulama, telefonda yapılan bütün işlemleri takip eder.

Telefon dinlemek için öncelikle söz konusu uygulamanın satın alınması gerekmektedir. Bunun için ise mutlaka kurumsal firmaların tercih edilmesi gerekmektedir. Böylece güvenlik bakımından herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Çünkü uygulamalar kurumsal firmalarda lisanslı olarak satılmaktadır. Farklı bir noktadan alınan lisanssız programların ciddi bir güvenlik sorunu oluşturacağının bilinmesi gerekiyor.

Telefon takip yazılımları Android cihazlara kurulabilmekte ve diğer sistemlerde çalışmamaktadır. Kurulum yaklaşık olarak 3 dakika sürmekte ve normal bir uygulamanın yüklenmesiyle benzerdir. Fakat bazı ufak farklılıklar vardır ve bunların daha iyi anlaşılması için videolar hazırlanmıştır. İnternet üzerinden rahatlıkla bulunacak olan videolar izlenerek, kurulum hakkında daha detaylı bilgi sahibi olunabilir. Kurulumdan sonra hedef telefon ile panel arasında otomatik bir bağlantı kurulur ve dinleme işlemi başlamış olur.

Telefon Dinleme Uygulaması Özellikleri

Telefon dinleme uygulaması özellikleri şunlardır:

  • Telefon hattı ya da mobil uygulamalar üzerinden yapılan bütün görüşmelerin dinlenmesi ve izlenmesi
  • Ortam dinlemesi
  • GPS özelliğinin aktif hale getirilmesiyle konum tespiti
  • Mobil uygulamaların takibi
  • Galeri ve rehbere erişim
  • Sosyal medya hesaplarına giriş yapma
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...