Telefon Dinlemesi

Telefon Dinlemesi

Telefon dinlemesi yapabilmek için geçmişte kullanılan yöntemlerini önemli bir kısmı günümüzde geçersiz ve işlevsiz hale gelmiştir. Bunun nedeni ise geçmişte kullanılan sabit hatlar, günümüzde artık resmi kuruluş haricinde neredeyse hiç tercih edilmemektedir. Bundan dolayı telefon dinleme böcekleri de denilen aygıtların günümüzde işlevsiz hale geldiği söylenebilir.

Değişen yaşam şartları ve gelişen teknoloji ile birlikte insanların bu noktada ciddi bir ihtiyacı oluşmuştur. Yine söz konusu bu ihtiyaç, teknoloji tarafından karşılanmış ve ortaya telefon dinleme programları çıkmıştır. Söz konusu yazılımlar sayesinde insanlar çok rahat bir şekilde telefon dinlemesi yapabilmektedir. Bu dinlemeler üzerinden detaylı bilgiler elde edilmekte ve bunlar sayesinde insanlar, sevdiklerini dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı koruma fırsatı elde etmektedir.

Telefon Dinlemesi Nasıl Yapılır?

Telefon dinlemesi yapabilmek için öncelikle yukarıda bahsedilen ve özel olarak geliştirilen yazılımların satın alınması gerekiyor. Bu noktada insanların dikkat etmesi gereken temel husus alınan yazılım ve alındığı yerdir. İnsanların taleplerinin çok fazla olmasına bağlı olarak satış yapan çok sayıda yer vardır, fakat bunların tamamının aynı kalitede olduklarını söylemek çok zordur. Hatta bazıları tarafından satılan yazılımların insanların kişisel bilgilerini tehlikeye düşürdüğü dahi söylenebilir. Bundan dolayı da insanların mutlaka kurumsal bir firmayı tercih etmesi ve buradan lisanslı bir yazılım satın alması gerekiyor.

Telefon takip programı, sadece Android sistemlere sahip olan cihazlarda çalışmaktadır. Bunun haricindeki sistemlerde çalışması söz konusu dahi değildir. Bundan dolayı insanların telefon dinlemesi yapmak için yazılım almadan önce bu bilgiyi göz önünde bulundurması gerekir. Bir diğer detay ise benzer şekilde insanların telefona uzaktan casus yazılım yükleme olma ihtimalinin olmadığını bilmesidir. Söz konusu durum ihtimal dahilinde bile değildir. Kurulum sadece fiziki olarak erişim sağlanan telefonlara yapılır.

Yukarıdaki uyarılar dikkate alındıktan sonra casus yazılım kurulumu yapılmalıdır. Bu işlemde gizlilik çok önemlidir ve bundan dolayı dinlemek istediğiniz kişinin mobil cihazı ile yaklaşık 3 dakika baş başa kalmanız gerekiyor. Bunun haricinde ise bilmeniz gereken bir diğer husus ise telefon dinlemesi anlık olarak ya da kayıtlar üzerinden yapılacağıdır.

https://www.spykontrol.com üzerinden her kalitede telefon takip ve telefon dinleme programı bulabilirsiniz. Diğer sitelerden farklı olarak yazılımı satın aldıktan sonra istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Firmamızda her zaman muhatabınız bulunacaktır. Daha detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz; +44 757 555 6914.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (27 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...