Xiaomi Telefon Dinleme ve Telefon Takip

Xiaomi Telefon Dinleme ve Telefon Takip

Xiaomi uzun yıllardır Çin pazarında üretim hacimi ile dünyanın en büyük telefon üreticilerinden biridir. Son yıllarda Avrupada ve ülkemizde ise adından söz ettirmeye başlamıştır. Ürünleri genelde fiyat-performans ürünleri olan Xiaomi android işletim sistemi kullanmaktadır. Bu nedenle Xiaomi telefon dinleme casus yazılım ile mümkün olmaktadır.
Günümüzde telefon dinleme programları oldukça yaygın bir hale gelmiştir. Bunun başlıca sebepleri teknolojinin gelişmesi ile beraber telefonların hayatımızda hem sosyal hem iletişim anlamında aldıkları rolün çok yüksek oranlara çıkması. Telefon kullanımı kontrol edilerek bilgi edinmek ve bu bilgilere göre karar vermek oldukça mantıklı bir durumdur. Çocuklarının gelişimlerini görmek ve onları yönlendirmek isteyen ebeyvenler, eşine karşı olan güven problemini çözmek isteyen kişiler ve daha birçok kişi bu programlara başvurmakta ve hayatlarında alacakları kararlar için bilgi toplamaktadır.

Xiaomi Telefon Nasıl Dinlenir?

Xiaomi telefon dinleme telefona kurulması 3 dakika süren bir program aracılığıyla yapılmaktadır. Bu kurulum oldukça basit olup bir uygulama indirmekten farklı değildir. İnternet üzerinden yayınlanan kurulum videosunu izleyerek program hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 3 Dakika sonunda telefona ek bir işlem yapmaya gerek yoktur. Size verilen panel üzerinden bütün takip işlemlerini basitçe yapabilirsiniz. Buna ek olarak bu panel üzerine aldığınız pakete göre başka telefonlar ekleyerek hepsini yönetebilirsiniz. Bu paketler arasından seçim yaparken bu tarz hususlara dikkat etmeniz size kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Xiaomi Telefonda Hangi Fonksiyonlar İzlenebilir?

Xiaomi telefon üzerinde yapılan birçok işlemi diğer android telefonlarda olduğu gibi izleme imkanınız bulunmaktadır. Xiaomi telefon dinleme işlevlerinin bazıları şu şekildedir; Arama kayıt etme, sms takip, whatsapp takip, e posta takip, rehber kayıtları görüntüleme, internet geçmişi öğrenme, sosyal medya kontrolü, skype takip. Bütün bu işlemleri tek bir casus program kurarak yapabilirsiniz.
İzleme işlemi aralıksız olarak sürmektedir. Gün sonunda veya gün içinde istediğiniz an paneli görüntüleyerek bu toplanan verilerin değerlendirmesini yapabilirsiniz. Bütün video, resim ve sesler formatlarına göre kategorilendirilmektedir. Bu nedenle verileri değerlendirirken rahatlıkla takibini yapabilir ve istediğiniz verileri indirebilir veya sistemde saklayabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,41. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...