Cep Telefonu Takip Programı

Cep Telefonu Takip Programı

Cep telefonu takip programı, insanların farklı kişileri dinlemesine imkan veren özel bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde insanlar genellikle sevdiklerini ve yakınlarını dinleyerek onların farklı tehlikelerden uzak durmalarını sağlarlar. Dolayısıyla da tamamen iyi niyetli bir işlev için geliştirildiğini söylemek yanlış olmayacaktır. Bununla birlikte eşlerinden şüphelenen kişiler, işçilerini takip etmek isteyen patronlar ve Alzheimer anne babasının kaybolmasından korkan insanlar tarafından da etkin bir şekilde söz konusu yazılımlar kullanılabilir.

Yakın zamanda mobil cihazlarda yaşanan büyük değişim ve bunların internete olan erişimleri, çok farklı değişikliklerin meydana gelmesine neden olmuştur. Artık hemen herkesin cebinde bu cihazlardan bulunur ve bunlar üzerinden takip ve dinlemeler son derece etkili bir şekilde yapılır. Buna bağlı olarak telefon dinleme programları tarafından elde edilen bilgilerin çok fazla olacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Cep Telefonu Takip Programı Özellikleri

Cep telefonu takip programı, farklı özellikleri ile insanların sorunlarını etkin bir şekilde çözmektedir. Bu yazılımın en önemli özelliklerinden birisi gizliliktir. Bunun sağlanması için öncelikle hedef kişinin telefonuna gizli bir şekilde bu yazılımın yüklenmesi gerekiyor. Eğer bu işlem açık bir şekilde yapılırsa elde edilecek olan bilgilerin son derece kısıtlı olacağını söylemek yanlış olmayacaktır. Çünkü insanlar, dinlendiklerini bildikleri bir cihazı kesinlikle kullanmayacak ve belki de yanlarında dahi taşımayacaktır.

Casus yazılım tarafından sağlanan özellikler arasında, kendini arka plana atma oldukça dikkat çekmektedir. Kurulu olduğu cihazda hızlı bir şekilde arka plana geçen yazılım, bu aşamadan sonra ise kendisini kesinlikle belli etmemektedir. Bundan dolayı da dinlenen kişinin bunu anlaması imkansız bir hale dönüşmektedir.

Cep telefonu takip programı tarafından sahip olunan bir diğer özellik ise yüksek aktarım hızı olup bu özellik sayesinde insanlar, hedef kişiden gelen bilgileri anlık olarak alma imkanına kavuşmaktadır. Öyle ki bu hız ne kadar fazla ise dinlemelerin kalitesi de o kadar fazla olacaktır.

Bu özelliklerin yanı sıra telefon takip programı, telefon dinleme, ortam dinleme, konum tespiti, internet geçmişini öğrenme ve benzer işlemleri yapabilme yeteneğine de sahiptir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...