Spycep

Spycep

Spycep, gelişen teknolojinin insanlara sunmuş olduğu önemli hediyelerden birisi olup mobil cihazların etkin bir şekilde dinlenmesini sağlamaktadır. Söz konusu yazılım, değişen insan ihtiyaçlarının etkin bir şekilde giderilmesini sağlamak için geliştirilmiş olup kullanım alanı oldukça geniştir. Daha önceki süreçte sadece polislerin yapabildiği dinlemeler, bu casus yazılım sayesinde sıradan insanlar tarafından da yapılmaya başlanmıştır.

Telefon dinleme uygulaması sayesinde elde edilen veriler, kişiler hakkında farklı fikirlerin ortaya çıkmasına neden olmaktadır. Bu fikirlerden bazıları, kişilerin tehlikelerden korunma ihtiyacını da net bir şekilde ortaya koyar. Bütün bunlar dikkate alındığında söz konusu yazılımı aileler, yetişkinler ve diğer bireyler farklı amaçlar için kullanabilir. Fakat buradaki ince çizgi, kullanım amacının iyi niyetli olmasıdır. Kötü niyetli kullanımlar için uygun değildir.

Spycep ile Telefon Dinleme

Spycep, sadece Android cihazlarda çalışan bir uygulamadır. Kurumsal kimliğe sahip olan firmalar tarafından satılan söz konusu ürün, pek çok işlevi yerine getirmektedir. Fakat ilk işlevi telefon dinleme olup bunu son derece etkili bir şekilde yapmaktadır. Bunun için ise önceki bu yazılımın dinleme yapılmak istenen cihaza gizli bir şekilde kurulması gerekiyor. Kurulum sadece 3 dakika sürdüğü için insanlar, hedef telefonla kısa bir süre baş başa kalarak bu işlemi yapabilir.

Kurulum için zorluk çekeceğini düşünenler için videolu anlatımlar da mevcuttur. Bu anlatımlar sayesinde hemen herkes zorlanmadan bu işlemi yapabilir. İşlem tamamlandıktan sonra panel üzerinden dinlemeler yapılmaya başlar. İsteyen kullanıcılar canlı yani anlık olarak dinleme yaparken isteyenler ise panel tarafından yapılan kayıtlar sayesinde dinlemeleri yapabilir.

Spycep ile Ortam Dinleme

Spycep, dinleme konusunda adeta bir uzmandır. Telefondan yapılan konuşmaları dinleme yeteneğine sahip olan bu yazılım, telefondan yapılmayan konuşmaları da dinleyebilir. Bunun için kullanıcıların panel üzerinden hedef cihazın mikrofonunu aktif hale getirmesi yeterlidir. Böylece telefonun etrafında yapılan bütün görüşmeler takip edilebilecektir. Casus telefon nitelendirmesi, bundan dolayı yapılmakta ve istenilen her türlü bu yolla elde edilmektedir.

Kullanıcıların yapabildikleri bunlarla da sınırlı değildir. Sosyal medya hesaplarına girişten şifreleri öğrenmeye kadar çok sayıda işlem sorunsuz bir şekilde yapılabilir.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
asdasd