Galeri Takibi

Galeri Takibi

Kendi cep telefonunuz ile bir başkasının fotoğraf galerisinde gezebileceğinizi hiç düşündünüz mü? Casus yazılımı ile artık bu mümkün. Telefon dinleme programının bir uzantısı olarak çalışan galeri takibinde, takip etmek istediğiniz kişinin arşiv fotoğraf ve video görüntüleri ve bunun yanı sıra yeni çekilmiş olan görüntüleri anlık olarak elde edebilirsiniz.

Günden güne işlevleri daha da genişleyen casus yazılımlarının yeni bir özelliği de galeri takip etme özelliğidir. Bu özellik ile birlikte eşinizin, arkadaşınızın, sevgilinizin fotoğraf ve video galerisinin en güncel haline göz atıp istediğiniz fotoğrafı oradan gizli bir şekilde alabilirsiniz.

Casus Yazılımı ile Galeri Takibi Yapın

Casus yazılımı kurulumu konusunda ilk yapmanız gereken şey telefonu uygulama olarak kurduktan sonra takip edilecek olan cihazla yapılacak olan eşleştirme işlemidir. Bu işlem tamamlandıktan sonra telefon artık takip edilebilir durumdadır.  Karşıdaki telefonun yalnızca galerisini değil her şeyini kontrol altına alabileceğinizi unutmayın. Telefon takip yazılımı ile birlikte telefon görüşmeleri, sesli mesajlar, kısa mesajlar, sosyal medya uygulamalarında gerçekleştirilen özel mesajlaşmalar, takvim hatırlatıcıları gibi birçok detay da casus yazılımı ile birlikte anlık olarak sizin telefonunuza gelecektir.

Bütün Android Cihazlarda Çalışıyor

Facebook, Twitter, Instagram, Skype, Viber, Hangout gibi sosyal medya platformlarında da anlık olarak takip yapabilen casus yazılımı şu anda sadece Samsung, Nokia, LG, Sony, General Mobile, Xiaomi, HTC, Huawei ve Android destekleyen bütün cep telefonu modellerinde çalışmaktadır. Casus yazılımı ile birlikte bütün bu özellikler çok küçük bir fiyata sizlerin olacak. GPS’den uydu takibi, WhatsApp mesajlarını okuyabilme, fotoğraf ve video galerisini takip etme gibi birbirinden özgün özellikler tek bir uygulama çatısı altında elinizin altında olacak. Hemen sitemizde bulunan iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak uygulamanın siparişini verebilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...