Çocuk Takibi

Telefon Dinleme

Ebeveynlerin günümüzde en çok üzerinde durdukları konulardan biri de çocuklarının nerede olduğu, kiminle konuşuyor olduğudur. Bu sorun ailevi sorunların en başında gelmekle birlikte, haklı bir meraktır. Müşterilerimizin bu merakını gidermek adına yıllardır üzerinde çalıştığımız çocuk takibi uygulamamız sizler için indirilmeye hazır. Çocuğunuzun cep telefonunda neler yaptığını, kimlerle birlikte olduğunu ve o anda ortamda neler konuşulduğuna kadar bütün detaylı bilgileri öğrenmek ister misiniz? O zaman şimdi yazının devamını dikkatli okuyun.

Küçük çocukların cep telefonu kullanması artık herkes tarafından kabul edilebilir bir durum oldu. Bu da çocukların teknolojiyle erken tanışması ve sosyal medya platformlarına giriş yapması demek. Sosyal medya kullanımının henüz tam olarak bilincinde olmayan çocuklar, başkaları tarafından kandırılmaya daha açık olurlar. Bu yüzden çocuk takibi adını verdiğimiz casus yazılımı, ailelerin en büyük kurtarıcısı olacaktır.

Çocuğunuz WhatsApp’ta Kimlerle Konuşuyor Öğrenin

Çocuğunuzun cep telefonu ile kendi cep telefonunuz arasında eşleştirme yapacak olan çocuk takibi uygulaması, artık çocuğunuz başka şehirde bile olsa her daim yanınızdaymış gibi sizlere hizmet verecek. Çocuğunuzun o anda telefonunda Facebook üzerinde kiminle mesajlaştığını, WhatsApp’ta neler konuştuğunu, telefon görüşmelerinde kimlerle ne konuştuğunu an be an takip edebileceksiniz.

Telefon dinleme programı ile birlikte çocuğunuzun GPS üzerindeki konumuna bakarak haritada nerede olduğunu, daha önce nerelere gittiğine kadar detaylı bilgiler program tarafından sizlere aktarılacaktır. Bütün bu özelliklere sahip olan casus uygulaması sizlere cüzi bir miktar karşılığında verilecek ve süresiz kullanım iznine sahip olacaksınız.

Çocuklarınız Takip Programı ile Her Daim Yanınızda

Cep telefonu modelleri arasında Android işletim sistemine sahip bütün telefonlarda aktif olarak çalışabilen çocuk takibi uygulamasının kullanımı da oldukça basit. Kurulumda ve kullanımda problem yaşayan müşterilerimiz için çocuk takibi uygulaması kapsamında hizmet veren müşteri temsilcisi ekiplerimiz sizlerin her daim yanınızda olacak. Siz de çocuk takibi uygulamasını edinmek ve telefon dinleme programları tecrübesi edinmek isterseniz bizi arayın.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
asdasd