Eşinizin Sizi Aldattığını Nasıl Anlarsınız?

Eş Takip

İnsan hayatında öyle zamanlar olur ki bazen en yakınlarınızı bile tanıyamazsınız. Birden bire size karşı davranışları değişir, bir soğukluk hissedersiniz. Bu tavırlar sizin için üzücü olabilir, hele de başkahraman çocuklarınızın annesiyse. Aklınıza bir soru takılır, acaba olabilir mi, diye geçirirsiniz aklınızdan. Konduramazsınız belki de ama uykularınız kaçar, hayatınız yaşanmaz bir hâl alır. Açık açık soramazsınız da, ya değilse diye. Ne yapacağınızı bilemezsiniz ve içiniz içinizi kemirir durur. İşte böyle durumlar için geliştirilmiş casus yazılım sizin tüm sorularınıza kesin cevaplar bulmanızı sağlar. Üstelik kimsenin kaygılarınızı ya da bu kaygılarınızı gidermek için yaptıklarınızı bilmesine de gerek kalmaz. Siz eşinizin telefonunu takip edersiniz ve aklınızı kurcalayan tüm sorulardan kurtulursunuz.

Telefon dinleme programı olarak da anılan casus yazılım sayesinde eşinizin en yakını konumunda bulunan cep telefonunda bulunan birçok uygulama ve özelliği anlık olarak takip edebilirsiniz. İşte, evde ya da herhangi başka bir yerde bulunuyor olmanız fark etmez. Uzaktan kontrolle takip özelliği sayesinde kolay bir panel aracılığı ile takibinizin tüm kontrolünü sağlayabilirsiniz. Panelin kullanımı oldukça basittir ve kullanmak için hiçbir teknik bilgi gerekmez. Eşiniz kimlerle neler konuşuyor, hangi ortamlarda bulunuyor, mesajlarında nelerden bahsediyor hepsini birkaç dakika içinde öğrenebilirsiniz. Ayrıca eşinizin telefonunda bulunan tüm resimler ve videolar da size iletilir. Telefon görüşmelerini dinleyebilir, dilerseniz kaydedebilirsiniz. İstediğiniz zaman casus fotoğraf kaydı alabilirsiniz.

Tüm bunların dışında GPS ile konum takibi özelliğini kullanarak eşinizin anlık olarak nerede olduğunu görebilir, telefon kapalı konumdayken dahi kullanabileceğiniz ortam dinleme özelliği sayesinde arkadaş ortamlarında nelerden bahsettiğini öğrenebilirsiniz. Whatsapp, Viber, Line ya da Skype gibi birçok çevrimiçi mesajlaşma uygulamasından gelen ve giden içeriğe erişebilir, Facebook mesajlarına ulaşabilirsiniz. Eşinizin telefon rehberini görüntüleyebilirsiniz ve bu sayede telefonunda kayıtlı numaraların hangileri olduğunu ve nasıl kaydedildiğini görebilirsiniz. Ses kayıtlarını dinleyebilir, dilerseniz kendi cihazınıza aktarabilirsiniz. Tüm bu özellikleri kullanarak eşinizle ilgili ihanet şüphesine kısa sürede, az masrafla, net cevaplar alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken eşiniz için bir casus telefon edinmek olacak.

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...