LG Telefon Takip

Lg Telefon Takip

Telefon takip yapmak herkes için oldukça kolay bir hale gelmiştir. Bunun böyle olmasını sağlayan en önemli unsur casus yazılım teknolojisidir. Telefon takip programları adeta bir casus gibi çalışır. Takip etmek istediğiniz kişinin en özeline sızar ve ayrıntılı olarak talep ettiğiniz tüm bilgileri istediğiniz zaman size iletir. Üstelik bunu yaparken takip ettiğiniz kişinin hiçbir şeyden haberi olmaz. Casus yazılım yüklenen telefona yerleşir ve telefon fabrika ayarlarına döndürülmediği ve telefonun kullanımda kaldığı süre boyunca size hizmet vermeye devam eder. Sadece sizin için çalışır. Kolay kullanımı sayesinde hiç kimseden yardım talep etmenize ya da herhangi bir teknik bilgi sahibi olmanıza gerek kalmaz. Bu sayede hiç kimsenin haberi olmadan dilediğiniz sürece takibinizi sürdürebilirsiniz.

LG Telefon Takip Programı

Telefon takip programı sayesinde birçok özelliğin yönetimi ve kontrolü sizin elinize geçer. Tüm bu özellikleri size özel bir uzaktan kontrol paneli sayesinde nerede olursanız olun, istediğiniz zaman yönetebilirsiniz. Takip ettiğiniz kişi ile aranızdaki mesafenin de hiçbir önemi yoktur. Casus yazılım sayesinde Facebook gibi sosyal medya uygulamaları üzerinden gönderilen ve alınan tüm mesaj içeriğine erişebilirsiniz. Bunun yanında günümüzün en çok kullanılan çevrimiçi mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp gibi Line, Viber, Skype, Kik, Hike gibi uygulamaların da içeriklerine ulaşabilirsiniz. Telefonda oturum açılmış olan e posta içeriklerini de görüntülemeniz çok kolaydır. Bunun dışında telefon dinleme ve görüşme kaydetme ile ortam dinleme yapabilirsiniz. Casus fotoğraf kaydı da alabilirsiniz. Telefonun galerisindeki tüm fotoğraf, resim ve videoları görüntüleyebilir; ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Telefonlarda bulunan GPS özelliği sayesinde ayrıntılı olarak konum takibi yapabilirsiniz.

Tüm bunlar Android işletim sistemine sahip LG markalı akıllı telefonlar ile de mümkün. Türkiye’de özellikle tüketici elektroniği alanında önemli bir yere sahip olan LG, casus yazılım yüklenmesi için de oldukça uygun cihazlar üretiyor. Bu bakımdan ülkemizde de ciddi bir kullanıcı kitlesine sahip olması, yazılımcıların bu talebi görmesini ve yazılımları buna uygun olarak üretmesini sağlıyor. Telefon takip yapmak istediğiniz kişi LG markalı bir akıllı telefona sahipse üzülmenize gerek yok, doğru yerdesiniz!

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
asdasd