Sony Telefon Takip

Sony Telefon Takip

İnsanlar bazen bazı insanların kendileri yokken neler yaptığını merak ederler. Kendilerinden saklanan bir şey var mı, kendisi hakkındaki gerçek düşünceler neler bunu merak ederler. Bunu öğrenmek için çeşitli yöntemlere başvursalar da çoğu zaman bu girişimler başarısızlıkla sonuçlanır. Sonunda karşılarına casus yazılım çıkar ve az masrafla yüksek performans sağlayan bu yazılımı edinmeye karar verirler. Kararlarının ne kadar isabetli olduğunu görmeleri çok zaman almaz. Birçok marka, model ve işletim sistemine sahip akıllı telefon üzerinde çalışabilen telefon takip programı sayesinde birçok kadın ve erkek aklındaki sorulara net yanıtlar bulur. Günlerini zehir eden, kendilerini uykusuz bırakan bir sorunu da böylece kolaylıkla çözme fırsatı yakalamış olurlar.

Telefon takip programları birçok özelliği de sizin kullanımınıza sunar. Facebook gibi dünyanın en büyük sosyal medya uygulaması üzerinden gönderilen ve alınan tüm mesajları ve içeriklerini emrinize sunar. Ayrıntılı olarak arama kaydı sunmasının yanı sıra tüm SMS dökümlerini görüntülemenize de yardımcı olur. Ayrıca günümüzde SMS’in yerini alan Whatsapp, Hike, Kik, Line, Skype, Viber gibi online mesajlaşma uygulamalarının da ayrıntılarını görebilmenizi sağlar. Takibi yapılan telefon kapalı dahi olsa istediğiniz yerden dilediğiniz zaman ortam dinlemesi yapabilmenize yarar. Telefon dinleme ve görüşme kaydetme seçeneklerini sunar. Bunların dışında telefondaki rehbere ulaşabilirsiniz ve kim hangi isimle kaydedilmiş rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Casus fotoğraf kaydı alabilir, ses kayıtlarını dinleyebilirsiniz. Ayrıca telefondaki tüm resim, fotoğraf, videoyu görüntüleyebilir, dokümanlara ulaşabilirsiniz. E posta kayıtlarını da en ince ayrıntısına kadar görebilirsiniz.

Bu özelliklerin tümünü kullanmak için yapmanız gereken tek şey birçok farklı marka ve modelde çalışabilen bir telefon takip programı satın almak olacak. Bu program Sony markalı akıllı telefonlarla da tam uyumlu olarak çalışabilmektedir. Ülkemizde de özellikle Xperia serisi ile dikkat çeken Sony, birçok kullanıcının da severek kullandığı bir telefondur. Çok sayıda kullanıcı tarafından tercih ediliyor oluşu da casus yazılım geliştiriciler için bu markaya uyumlu yazılımlar geliştirme ihtiyacı doğurmuştur. Sony etiketine sahip Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcıları gönül rahatlığı ile edinebilecekleri casus yazılımları kolaylıkla kullanabilirler.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...