Görüşme Takip

Telefon Dinleme

İnsanlar en önemli görüşmelerini genellikle cep telefonları ile yaparlar. Eskiden olduğu gibi günümüzde artık ofis telefonları ve ev telefonları aktif olarak kullanılmıyor. Hal böyle olunca da insanlar neredeyse bütün görüşmelerini cep telefonu ile gerçekleştirmek zorunda kalıyorlar. Alışkanlık olarak eskiye nazaran daha fazla kullanılan cep telefonları da böylece kişiler hakkında en net bilgilere ulaşılabilen birer kaynağa dönüşüyor. Telefon görüşme takip programı ile birlikte artık meraklarınızın giderileceğinden emin olun. Çünkü artık eşinizin telefon görüşmelerini telefon takip yazılımıyla öğrenebilecek ve bütün merakınızı gidereceksiniz.

Telefon Görüşmelerini Dinleme

Görüşme takip programını kullanabilmek için öncelikle iki adet Android cep telefonuna ihtiyaç duyulacaktır. Kurulan yazılım sonrasında iki telefon da birbirine tanıtılacak ve takip edilecek olan telefon ile eşleştirme sağlanacaktır. Eşleştirme işlemleri tamamlandıktan hemen sonra ise takip işlemleri başlatılacaktır. Takip edilen telefonda, telefonun izlendiğine dair hiçbir kanıt bulunmazken görüşmeler telefon dinleme programı vasıtası ile kayıt altına alınacaktır.

Android Telefonlarda Görüşme Takibi Yapma

Samsung, Nokia, LG, HTC, Huawei, Sony, Xiaomi ve diğer Android destekli bütün cep telefonlarında çalışan görüşme takip uygulaması, telefonunuzu birer casus yazılımına çevirecek ve aklınızdaki bütün soru işaretlerini ortadan kaldıracak. Eşinizin kimlerle görüştüğünü, WhatsApp’ta kimlerle yazıştığını merak ediyorsanız hiç vakit kaybetmeden bizlere ulaşarak telefon takip programının siparişini verin. Kurulumu da kullanımı kadar basit olan casus yazılımının piyasada birçok benzeri bulunmasına rağmen tüketicilerin bu korsan ürünlere riayet etmemesi konusunda sürekli uyarılarda bulunmayı bir borç biliriz. Görüşme takip uygulaması hizmeti verdiğimiz casus yazılımı hakkında daha detaylı bilgi almak veya programı satın almak isterseniz sitemiz üzerindeki iletişim birimlerinden bizlere ulaşabilir, aklınızdaki soruları cevaplandırabilirsiniz. Vakit kaybetmeden görüşme takibi için siparişinizi verin.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...