SMS Takibi

SMS Takibi

Casus yazılımının en güzel özelliklerinden biri de karşı tarafın cep telefonuna gelen kısa mesajları (SMS) sizlere göstermesidir. Birçok olumsuz durumun önüne geçebilecek olan bu özellik ile birlikte eşlerin “Acaba beni aldatıyor mu?” gibi sorularına cevap bulunabilecek. Eşinizin telefonuna gelen mesajlardan şüphe duyuyorsanız ve aldatıldığınızı düşünüyorsanız telefon takip programının sms takibi özelliğini kullanabilirsiniz. Programın detaylarına bakmak gerekirse, casus yazılım mantığı ile çalışan sms takibi programı, iki telefon arasında yapılan senkrondan sonra diğer telefonda yapılan bütün işlemleri bir diğer telefonda aynen gösteriyor.

WhatsApp Mesajları Kontrol Altında

Bir örnekle anlatmak gerekirse casus yazılımı kurulu iki telefon düşünelim. Takip edilen telefona WhatsApp’tan bildirim geliyor, bu durumda diğer ana cep telefonuna da aynı bildirim gidiyor. Yani böylece ortada bir güvensizlik söz konusu olmazken, daha şeffaf bir ilişki yaşanmış oluyor. SMS takibi yapmak istediğiniz cep telefonuyla kendi cep telefonunuza yüklemeniz gereken bu uygulama ile birlikte artık eşinizin telefonu sürekli sizin elinizdeymiş gibi olacak ve gözünüz arkada kalmayacak. GPS’ten takip moduyla takip ettiğiniz telefonun uydu üzerindeki konumunu sürekli takip edebilecek, sosyal medya platformlarındaki hesaplarında kimlerle görüşüldüğünü ve neler yapıldığını tek tek sizlere gönderecek olan telefon takip uygulaması birçok kapsamlı özellikleri ile sizleri bekliyor.

Bütün Android Cihazlarda SMS Takibi

Android model cep telefonlarında sorunsuz bir şekilde çalışan telefon takip uygulaması sms takibi programı Nokia, Samsung, LG, Huawei,Sony, Xiaomi, HTC ve diğer Android cihazlarınızda da çalışabilmektedir. Siz de şüphelendiğiniz birinin cep telefonunu takip etmek isterseniz hemen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak telefon takip programını sipariş edebilir ve her şeyi kontrol altında tutmaya başlayabilirsiniz. Aklınızda bulunan diğer soru ve destek için de müşteri hizmetlerimizden bizlere ulaşabilir ve aklınızdaki sorulara çözüm bulabilirsiniz.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...