İçel Casus Yazılım

İçel casus yazılım, yüklendiği cep telefonunun bütün kontrolünü ele geçirmekte ve buradan çok farklı bilgileri kısa süre içinde elde etmektedir. Bu bağlamda casus yazılım adını fazlasıyla hak ettiğinin söylenmesi yanlış olmaz. Bu yazılım sadece Android sisteme sahip olan mobil cihazlarda çalışırken, bunun dışındakilerde çalışması söz konusu dahi değildir. Bundan dolayı insanların dikkatli olması ve bu yazılımı satın almadan önce burada bahsedilen hususlara dikkat etmesi gerekir. Ayrıca sitemizde yer alan diğer bilgilerin de dikkate alınması, farklı avantajlar sağlayacaktır.

İçel casus telefon yazılımları farklı amaçlar için kullanılsa da bunların tamamının temelinde güven olduğunun bilinmesi gerekir. Bunun haricinde ise ilgili yazılımın insanların yaşam kalitelerini ciddi şekilde artırdığının da fark edilmesi önemlidir. Mesela bu yazılım sayesinde çocuklarının girdiği web sitelerini ya da indirdiği mobil uygulamaları takip edebilir ve istediklerini engelleyebilirsiniz.

İçel Casus Telefon Dinleme

İçel casus telefon dinleme, günümüzde çok fazla yapılan işlemlerden birisi olup, adından da anlaşılacağı gibi telefondan yapılan konuşmaların dinlenmesi şeklinde bir işlemdir. Bahse konu işlem sistem üzerinden otomatik olarak yapılır ve bütün konuşmalar kayıt altına alınır.

İçel Casus Telefon Takip

İçel casus telefon takip ile bir cep telefonunda yapılan her türlü işlemi anlık olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede bir kişinin gün içinde ne yaptığını, adeta yanındaymışçasına anlarsınız.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
asdasd