Kars Casus Yazılım

Kars casus yazılım, adından da anlaşılacağı üzere bir cep telefonundaki bütün bilgileri, gizli olarak ele geçiren programdır. Söz konusu program ile dinlemeden takibe kadar çok sayıda işlem yapılabilir. Bunların gizli olarak yapılması, ilgili yazılımın casus yazılım adıyla bilinmesine neden olmuştur.

Günümüzde insanların kullanmış oldukları cep telefonlarının farklı özellikleri vardır, fakat bunların en dikkat çekici olanı, söz konusu telefonlara uygulama yüklenmesi ve bunların internet erişimlerinin bulunmasıdır. İşte bundan dolayı Kars casus telefon yazılımları geliştirilebilmiştir. Bu özellikler kullanılarak ilgili program işlevini sorunsuz olarak yerine getirmekte ve insanların beklentilerini karşılamaktadır.

Kars Casus Telefon Dinleme

Kars casus telefon dinleme ile sadece telefon hattından değil, aynı zamanda mobil uygulamalardan yapılan konuşmaların da anlık olarak takibi mümkündür. Bu bağlamda insanlar, herhangi bir konuşmayı, görüşmeyi kaçırmadan bu yazılım ile takip edebilir. Bu sayede farklı sorunların daha etkin olarak çözülmesi mümkün olur.

Kars Casus Telefon Takip

Kars casus telefon takip ile yapılan işlemleri ilk defa duyan bazı insanlar, ciddi bir şaşkınlık yaşamakta ve bu durum karşısında şok olmaktadır. Çünkü ilgili yazılım tarafından yapılanlar, insanların hayal sınırlarını dahi zorlar. Bu kapsamda; telefon dinleme, rehber takip, galeri takip, ortam izleme, Whatsapp takip, ortam dinleme, Facebook takip, internet geçmişi öğrenme, mail takip, GPS konum bulma ve benzer işlemler yapılır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
asdasd