Telefon Dinleme Programı Android

Telefon Dinleme Programı Android

Telefon dinleme programı Android sisteme sahip olan mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş olup insanların ihtiyaçlarına etkin bir şekilde cevap vermektedir. Bu programların geliştirilmesinin temel nedeni, değişen toplum yaşantısı ve gelişen teknolojiye bağlı olarak ortaya çıkan güvenlik endişeleri ve bir takım kuşkulardır. Bu husustan dolayı insanlar çocuklarını, eşlerini,babalarını, sevgililerini, nişanlılarını ve diğer sevdiklerini yakından takip edebilme ihtiyacı duymaktadır. Telefon takip yazılımı da söz konusu ihtiyacın etkin bir şekilde karşılanmasını sağlamaktadır.

Telefon dinlemek dışarıdan bakıldığında son derece zor bir işlem olmasına rağmen akıllı telefonların yaygınlaşması ile bu durum tersine dönmüştür. Artık normal insanlar bile çok basit birkaç adımın ardından sevdiklerinin mobil cihazları üzerinden yapmış olduğu bütün görüşmelere erişme fırsatı yakalamaktadır.

Telefon Dinleme Programı Android Cihazlara Nasıl Kurulur?

Telefon dinleme programı Android olarak adlandırılan sisteme sahip cihazlara çok basit bir şekilde kurulmaktadır. Bu kurulum işlemi, akıllı telefon kullanma noktasında herhangi bir zorluk yaşamayan herkesi tarafından rahat bir şekilde yapılabilir. Telefon dinleme programı kurulumu yapılırken öncelikle cihazdaki bazı izinlerin açılması gerekiyor.

Casus yazılım, Google Play üzerinden indirilmediği için mobil cihazlar bunları dışarıdan gelen uygulama olarak kabul etmektedir. Bundan dolayı ayarlar bölümüne giriş yapılarak buradaki dışarıdan gelen uygulamaların kurulumuna izin ver seçeneğinin aktif hale getirilmesi gerekiyor. Bunun haricinde ise Google Play Protect taraması kapatılmalıdır. Bu aşamadan sonra ise normal bir uygulama gibi kurulum tamamlanabilir. Ayrıca bu noktada zorlanacağını düşünen insanlar için videolu ve resimli anlatımlar bulunmaktadır. Söz konusu anlatımlar izlenerek insanlar akıllarındaki bütün soru işaretlerini kaldırabilir. Böylece kurulum sorunsuz bir şekilde yapılacaktır.

Telefon Dinleme Programı ile Ortam İzlemesi

Telefon dinleme programı Android cihazlara kurulduktan sonra yapabildikleri ile insanları fazlası ile şaşırtmaktadır. Söz konusu işlemlerden birisi de ortam izleme olup bunu kamera üzerinde yapmaktadır. Öncelikle casus yazılım üzerinden hedef telefonun izlendiği panele giriş yapılır ve buradan hedef telefonun kamerası aktif hale getirilir. Bu aşamadan sonra ise izleme işlemine başlanır ve ortamdan görüntüler alınarak ilgili kişiye aktarılır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,67. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...