Telefon Dinleme Takip Programı

Telefon Dinleme Takip Programı

Telefon dinleme takip programı, günümüzün mevcut şartlarında neredeyse ihtiyaç haline gelmiştir.Şöyle ki; iş yoğunluğundan çocuğuyla tam ilgilenemeyen aileler onların karşı karşıya kaldığı farklı insanların ya da uyarıcıların ne olduğunu merak etmektedir. Kiminle konuşuyor, gün içerisinde nerelerde bulunuyor, bulunduğu ortamlarda ne konuşuyor, nasıl bir arkadaş çevresi var öğrenmek istediği sorulardır.

Ayrıca eşlerin birbirini merak etmesi, Alzheimer hastası olan bir ailenin olası kaybolma durumunda konum bilgisine ulaşmak istemesi de kullanım sebeplerindendir.

Telefon takip yazılımları bu çerçevede kullanıldığında uygun olmakta, kişiler için herhangi bir yasal sorumluluk oluşturmamaktadır. Ayrıca kullanıldığı zaman izlenilen kişi tarafından fark edilmemesi kullanıcıları bu uygulamalara yönlendirmektedir.

Telefon Dinleme Takip Programı Kurulumu

Telefon dinleme takip programı kurulumu oldukça basittir. Hedef cihaza izleyen kişi direkt kurar ve kullanmaya başlar. Çok kısa sürede kurulan bu uygulamalar için yönlendirici videolar bulunmaktadır. Bu videolar izlenerek hiçbir problem yaşamadan iki üç dakika içinde kurulum yapılır. İnternet erişimi kesilmediği sürece takip etme işlemi başlar.

Telefon dinleme programları kurulurken aranan önemli bir şart da telefonun android özelliğe sahip olmasıdır. Başka telefonlarda bu uygulamaların çalışması için gerekli olan yazılım bulunmamaktadır.

Telefon takip yazılımları satın alırken güvenlik açısından lisans almış ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Belirsiz kişilerce satılan ürünlere ucuz diye rağbet gösterilmemelidir. Bu kişilerin dolandırıcı olma olasılıkları göz önünde bulundurulmalı, kişisel bilgileri deşifre etme amacı güdebilecekleri unutulmamalıdır.

Telefon Dinleme Takip Programı Ne İşe Yarar?

Satın alma ve kurulumu sorunsuz halleden kullanıcılar telefon dinleme takip programı ile hangi bilgilere ulaşabilir?

  • Takip edilen cihazın gün içinde bulunduğu yerlerin konum bilgisine erişilebilir.
  • Hedef telefonda üzerinde yapılan arama; tarihleri, konuşma süreleri ile birlikte izleyen kişiye bilgi sahibi olur.
  • Kişinin telefonundaki, kişiler listesine ulaşılabilir.
  • Ayrıca telefonda bulunan her türlü dosya, fotoğraf, galeri ulaşılabilecek bilgiler arasındadır.
  • Kişinin bulunduğu ortam dinlenilebilir, girdiği internet siteleri hakkında bilgi sahibi olunabilir.
  • Konuşmalar kayıt altına alınıp sonradan dinlenebileceği gibi konferans olarak da katılıp eş zamanlı dinlenebilir.
  • Facebook, Whatsapp, Skype gibi sosyal medya aracılığıyla yaptığı bütün paylaşımlar görülebilir.
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (12 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
asdasd