Telefon Dinleme Uygulamaları

Telefon Dinleme Uygulamaları

Telefon dinleme uygulamaları, mobil cihazlara gizli bir şekilde yüklenen ve bu cihazlardan yapılan her türlü görüşmenin dinlenmesini sağlayan özel yazılımlardır. İnsanların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilen bu özel yazılımlar, kurumsal firmalar tarafından lisanslı olarak satılmaktadır. Farklı türleri olan uygulamaların, buna bağlı olarak özellikleri de değişkenlik göstermektedir. Telefon dinleme uygulamaları fiyatları ise özellik sayısına göre artmakta ya da azalmaktadır.

Bu uygulamaların çıkış amacı tamamen iyi niyetli olup kötü amaçlar için kullanılmaları yasaktır. Bilindiği gibi değişen toplum yapısına bağlı olarak insanların güvenlik noktasında endişeleri yükseldi. Toplum yapısının haricinde internet kullanımının artması da bu endişelerinden seviyesindeki yükselmesini temel nedenlerinden birisidir. Çocukların takibi, şüphe duyulan eşlerin izlenmesi ve benzer amaçlar için casus yazılım geliştirilmiş ve insanlara farklı çözüm önerileri sağlamıştır.

Telefon Dinleme Uygulamaları Fiyatları

Telefon dinleme uygulamaları denildiği zaman akla çok sayıda yazılım gelmektedir. Bu yazılımların özellikleri ve yapabildikleri birbirinden farklıdır. Buna bağlı olarak insanların telefon dinleme programı için ödemesi gereken ücret farklılık göstermektedir.

İnsanların bu programlara olan ilgisi, satış yapan kişi ya da firma sayısının artmasına neden olmuştur. Söz konusu firmalardan bazıları programları lisanslı olarak satmaktadır. Lisanslı yazılım, bir anlamda güvenilir yazılım demektir. Fakat lisanssız olan için aynı ifadeleri kullanmak imkansızdır. Bu tür yazılımların fiyatlarının daha uygun olması, kişilerin aklını çelmemelidir. Çünkü ödenmesi gereken ücret her ne kadar düşük olsa da ortaya çıkacak olan sonucun beklentileri karşılayacağının garantisi yoktur.

Ortam Dinlemesi Nasıl Yapılır?

Telefon dinleme uygulamaları sadece Android sisteme sahip olan cihazlarda çalışmaktadır. Söz konusu yazılımlar sadece 3 dakikada kurulmakta kurulumdan hemen sonra dinleme yapmaya başlamaktadır. Yapılan işlemler sadece dinleme ile sınırlı olmayıp ortam dinlemeden sosyal medya hesaplarına erişime varıncaya kadar çok sayıda işlemi içermektedir.

Ortam dinleme, telefonların mikrofonlarının aktif hale getirilmesi suretiyle ortamdaki konuşmaların dinlenmesi olarak tanımlanmaktadır. Bu özellik sayesinde insanlar sevdiklerinin kimlerle iletişim halinde olduğunu anlamaktadır. Ayrıca konuşmalara bağlı olarak farklı bilgilerin elde edilmesi de söz konusudur ki bunlar önemli avantajlar sağlamaktadır.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (13 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...